ZPlayer APK v5.2

ZPlayer APK v5.2

LisansÜcretsiz
Dil5.2
Dosya Boyutu2.6 MB
ÜreticiOdesanmi
İşletim Sistemi5.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.6 MB)
1419 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

ZPlayer Uygulama APK İndir v5.2

ZPlayer Android APK

ZPlayer Android APK

Bilgisayarlarda ya da telefonlarda farketmeksizin dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de ZPlayer Android APK indir gibi aracı çaldırma programları olarak dikkat çeker. Birkaç senelik dilim içerisinde tahmin edebileceğiniz üzere uygulamalar anlamında çok ciddi seçenekler ortaya çıkarıldı ve firmalar kısa vadede insanların ilgisini çekebilecek ancak telefonları da kasmayacak çaldırma yazılımları üzerine de adımlar attılar. ZPlayer bunlardan birisi olarak da kısa zaman içerisinde dikkatleri çekti de diyebiliriz. Bu uygulama arayüz anlamında da işlevsel olarak da mükemmel ötesi seçenekleri sizlere sunmak adına etkin seçenekler sunuyor da diyebiliriz.

ZPlayer Full sürüm APK uygulaması sayesinde klasik Android çaldırma uygulamasından daha farklı bir uygulama kullanacak ve görsel olarak da farklı bir deneyime sahip olacaksınız. Uygulamanın altyapı olarak telefonu hiçbir şekilde kasmayacak şekilde ayarlanmış olması ve RAM donanımını yormaması beraberinde çok daha ilgi çekici seçenekleri getirdi. İnsanlar internet üzerinde araştırma yaptıkları zaman kullanıcı yorumları olumlu yönde en çok bulunan markalardan birisi de ZPlayer oldu. İsmi kısa ancak işlevsellik anlamında son dönemlerin en etkin uygulamalarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Ben denedim ve oldukça kaliteli bir uygulama konumunda.

ZPlayer Full Android APK son derece küçük boyutu ile dikkatleri çektiği gibi performans sorunu yaratmıyor. Bununla birlikte arayüzündeki kalite sizlere Android üzerinde ücretsiz bir İOS görünümü elde ettirme gibi bir amaç içerisinde geliştirilmiş. Her ne olursa olsun IOS şuan Android işletim sistemine göre birkaç gömlek çok daha üst düzey seçenekler sunuyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde uygulama ile alakalı olarak getirilecek güncellemelerin çok daha ilgi çekici seçenekler sunacağını az çok tahmin ediyorum. Bu uygulama Play Store üzerinde an itibari ile 9 TL’ye yakın bir fiyat ile satışa sunulmuş durumda.

ZPlayer Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz olarak sitemiz aracılığı ile değerlendirebileceksiniz. Bununla birlikte kafanızda uygulamaya dair herhangi bir soru işareti olursa bizlere iletmeniz de yeterli olacaktır.

1419 kez indirildi