WhatsApp Messenger APK

WhatsApp Messenger APK

LisansÜcretsiz
DilCihaza Göre Değişir
Dosya BoyutuCihaza Göre Değişir
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Cihaza Göre Değişir)
2222 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp Messenger Uygulama APK İndir

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Bendeniz APKailesi.com sitesinin medar-ı iftiharı Çağkan. Bu yazımızda sizlerle birlikte WhatsApp Messenger APK indirme ile alakalı paylaşımımızı sunacak ve uygulamayı inceleyeceğiz. Teknoloji sektörünü takip edenler bilirler. Mark Zuckerberg (Facebook’un Sahibi), geçtiğimiz dönemde 19 Milyar Dolar gibi astronomik bir rakam karşılığında bu sistemi satın alarak farklı bir boyuta taşıdı. Öyle ki mavi tikler, masaüstü bilgisayarlar üzerinde dahi kullanım olması son derece iyi seçenekleri sizlere sunuyor. Fark yaratan bir mobil uygulama diyebiliriz.

WhatsApp full sürüm Apk ile alakalı olarak sizlere indirme dosyasını yukarıdaki butonda sunduk. Zuckerberg bu sistemi aldı ve ilk gün ile şimdi ki uygulama arasında dağlar kadar fark var. Artık bu uygulamayı güvenilir bir şekilde masaüstü bilgisayarlarımız ile de kullanabiliyoruz. Güvenlik önlemleri son derece ciddi bir şekilde alındı. Uygulamanın arayüzü tam anlamı ile değiştirildi ve çok daha göze hitap eden kullanışlı, anlaşılabilir düzeyde bir arayüz kullanımına geçildi. Zuckerberg ve ekibi arayüzler konusunda çok fazla kaşınan ve yenilenmeyi seven bir ekip. Benden söylemesi artık geri kalanını siz düşünün.

WhatsApp Messenger Android APK olarak internet üzerinde birçok farklı web sitesinde yer alıyor ancak sizler bu web sitelerine ne kadar güvenebilirsiniz? APK Ailesi olarak biz sizlere her zaman için özen ile uygulamaları araştırıyor, indiriyor, deniyor ve en ince detaylarına varana kadar konu ile alakalı açıklamaları yapıyoruz. Dünyanın en çok beğenilen ve tercih edilen mobil uygulamalarından birisi olan WhatsApp, gelişim sürecini hali hazırda sürdürüyor. Sesli arama dönemini de getiren şirket, aynı zamanda medya paylaşımlarında internet kota tüketimini mümkün olan en az düzeye indirdi.

WhatsApp Messenger APK download seçeneğini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman için en iyi seçenekleri en kolay yoldan siz değerli okuyucularımıza sunmak için çok büyük çaba sarf ediyoruz. Uygulamalar ile alakalı olarak tüm soru ve sorunlarınızı bizlere yorum olarak iletmeniz yeterli. Ekip olarak en kısa sürede sizlere cevap ulaştıracağız.

2222 kez indirildi