Weather & Clock Widget APK v3.6.0.0

Weather & Clock Widget APK v3.6.0.0

LisansÜcretsiz
Dil3.6.0.0
Dosya Boyutu8 MB
ÜreticiDevexpert.NET
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8 MB)
1263 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Weather & Clock Widget Uygulama APK İndir v3.6.0.0

Weather & Clock Widget Android APK

Weather & Clock Widget Android APK

Hava durumu benim için olmazsa olmaz ve bunu gerçekten doğru bilen bir mobil uygulamaya ihtiyacım var diyenler için bu yazımızda Weather & Clock Widget Android APK indir seçeneğini sizlere sunacak ve uygulamanın incelemesini yaparak sizlere sunacağız. Bildiğimiz gibi hava durumu anlamında bizlere birçok farklı olanak sunan yazılım bulunuyor. Android işletim sisteminin kendi içerisinde geliştirmiş olduğu entegre bir yazılımı bulunur ancak genel itibari ile bu yazılım içerisinde yer alan hava durumu tahmin yapmaz anlık olarak efektler ile bulunduğunuz konumdaki hava durumunu sizlere bildirir. Bu yazımızda ele alacağımız uygulama biraz daha kapsamlı ve biraz daha ilgi çekici bir uygulama olarak dikkatleri çekecek.

Weather & Clock Widget Full sürüm APK uygulaması öncelikli olarak görsel olarak bizleri içerisine alıyor sonrasında ise beklentileri karşılayan tahminleri ile birlikte insanları bir haftalık bir süreç için hava şartları anlamında bilgilendiriyor. Gün içerisinde çeşitli saatlerde gelecek dönemlerdeki tahminler üzerinde değişimler oluyor ancak genel itibari ile seçenekleri doğru tahmin eden bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Uygulama mavi renkleri ile dikkat çektiği gibi dahili hava durumu programından çok çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyor.

Weather & Clock Widget Full Android APK uygulaması ile birlikte önümüzdeki birkaç gün için sorunsuz olarak hava durumunu görebileceksiniz. Özellikle tarım yapan kişiler için son derece iyi seçenekler sunan bu uygulamanın kısa vadede çok geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor olması da uygulamayı ön plana çıkaran diğer bir seçenek olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Uygulama son derece pratik ve en büyük özelliği ise Widget olarak ana ekran kısmında kullanabilme şansını da sizlere sunuyor da diyebiliriz.

Weather & Clock Widget Full sürüm Android APK download TÜRKÇE dil seçeneğini de sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına sahip olacağınızdan dolayı herhangi bir anlaşmazlık sorunu da yaşamayacaksınız.

1263 kez indirildi