Urmun – Icon Pack APK v2.0.1

Urmun – Icon Pack APK v2.0.1

LisansÜcretsiz
Dil2.0.1
Dosya Boyutu37 MB
ÜreticiVertumus
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (37 MB)
1179 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Urmun – Icon Pack Uygulama APK İndir v2.0.1

Urmun - Icon Pack Android APK

Urmun – Icon Pack Android APK

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte ikon sistemlerine fark ve yeni soluk getiren Urmun – Icon Pack APK indir uygulamasını çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanız için yardımcı olacağız. Android işletim sisteminin klasik görüntüsünden kurtulabilmek ve daha yeni seçenekleri değerlendirebilmek adına birçok farklı launcher kullanabiliyorsunuz evet. Ancak zaman içerisinde bu konu ile alakalı olarak sorun yaşayan insanların olması ile birlikte grafik üzerine çalışmalar yapan şirketler çok daha farklı seçenekleri değerlendirme altına alma yoluna gittiler de diyebiliriz.

Urmun – Icon Pack Full sürüm APK uygulaması sayesinde Android işletim sisteminin varsayılan ikon setlerinden tam anlamı ile kurtulacaksınız ve kendi seçeneklerinizi daha görsel şekilde değerlendirebilme yoluna gideceksiniz. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle grafik alanında yaşanan gelişmeler ile birlikte insanlara çok daha modern ve bir o kadar akılda kalıcı seçenekler sunuyor. Son dönemlerin Android cihazlarında en çok tercih edilen ikon setlerinden birisi olarak da ön plana çıktığını kesin bir şekilde söyleyebilirim. En azından benim çok hoşuma giden bir uygulama sınıfı içerisinde yer alıyor.

Urmun – Icon Pack Full Android APK uygulamasını sizlere ücretsiz APK olarak sunabilme şansına sahip oluyoruz. Google Play Store üzerinde uygulamayı indirerek kullanma gibi bir amaç içerisine girdiğiniz zaman 2 TL gibi bir ödeme yapmak durumunda oluyorsunuz. Kısacası yazılımcı firma bu konu ile alakalı olarak bir cömertlik yapmamış ve uygulamayı ücretli olarak siz değerli okuyucularının beğenisine sunmuş. Ancak para dahi ödeseniz ödediğiniz paranın karşılığını görüntü anlamında fazlası ile sizlere geri veren bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Urmun – Icon Pack Full sürüm Android APK download uygulamasını yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak sorunsuz bir şekilde indirebilme şansına da sahip olacaksınız. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda yorum kısımlarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve kafanıza takılanları uzman ekibimize sorarak sorunsuz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

1179 kez indirildi