Ultrasurf Nasıl Kullanılır?

Ultrasurf Nasıl Kullanılır?

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3934 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(351 votes, average: 3,74 out of 5)
Loading...

Ultrasurf programı girilmesi yasak olan veya engellenen siteler için geliştirilmiştir. Erişim sağlayamadığınız web sayfalarına ultrasurf indirerek kolaylıkla erişim sağlayabilir ve sayfa içeriğini eksiksiz bir şekilde görebilirsiniz.

Proxy hizmeti veren bu program tamamen ücretsiz ve kullanımı bir hayli kolaydır. Boyutu 2MB olan programı hızlıca indirebilir ve kolay kurulum işlemleri ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemize yüklenen tüm uygulama ve programlar öncelikle virüs taramasından geçirilir ve uygunsa sitemize yüklenir. Bu sayede sizlerde daha güvenli bir şekilde istediğiniz programları indirebilirsiniz.

Ultrasurf İndir

Programın en büyük artısı tabiki tamamen ücretsiz olması fakat aynı zamanda Dünya genelinde kullanılan bir uygulama olması da sizi ve bilgisayarınızı tehlikeye atmayacak olmasının bir göstergesi diyebiliriz.

Proxy sunucular ile bilgisayarınız arasında bir ağ kurup sizin güvenli şekilde interneti bağlanmanızı sağlarken IP adresinizi gizleyerek güvenliğini bir kat daha artırmış oluyor. Bu sayede sayfaları gizli tutar ve kullanıcı bilgilerinin görünmesini engeller.

Ultrasurf

Ultrasurf

Program ayarları kendi otomatik olarak gerçekleştirdiği için sizi yoracak ve zamanını harcayacak işlerle sizi oyalamaz hızlı bir şekilde kullanım kolaylığı sağlar.

Yani kısaca özetlemiş olursak girmek isteyip giremediğiniz internet siteleri için ultrasurf programı tam size göre. Bu program sayesinde istediğiniz siteye girip istediğiniz bilgileri elde etmeniz artık çok daha kolay.

Ayrıca program ve uygulama indirme işlemleri için superuygulama.com sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

3934 kez indirildi