Truck Simulator PRO 2016 APK v1.6

Truck Simulator PRO 2016 APK v1.6

LisansÜcretsiz
Dil1.6
Dosya Boyutu90 MB
ÜreticiMageeks Apps & Games
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (90 MB)
1764 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Truck Simulator PRO 2016 Hile APK İndir v1.6

Truck Simulator PRO 2016 Android APK

Truck Simulator PRO 2016 Android APK

Hani bilgisayarlarımızda şoförlüğü sevdiğimizden dolayı oynadığımız simülasyon oyunları vardır ya tır kullandığımız, işte Truck Simulator PRO 2016 Android hile APK seçeneği sizlere tam olarak bunu sunuyor ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeniz için mümkün olan en iyi kurgu seçenekleri ile sunulmuş durumda. Oyunu genel hatları ile sizler için inceledik ve oyun içerisinde sorunlar yaşamamanız adına dosya içerisinde mümkün olan en iyi seçenekleri sizler adına sunduk. Yani bu oyun için bu sayfaya girdiğinizde bu sayfadan başka bir sayfaya gitmemeniz için sizler adına inceleme ve dosya paylaşımları yaptığımızdan dolayı kısa zaman içerisinde fark yaratır olduk. Şimdi geçelim diğer detaylara.

Truck Simulator PRO 2016 hileleri ile alakalı kafanızda soru işaretleri var ise hemen söylemem gerekiyor ki yukarıdan indireceğiniz dosya içerisinde hem APK hem de OBB dosyasını sorunsuz bir şekilde bulabilme şansına sahip olacaksınız. Kısacası tek bir paket içerisinde bu oyun ile alakalı beklentilerinizi karşılayacak tüm seçenekler sunulacak. Türkiye genelinde bu tarz simülasyon oyunları fazlası ile tercih ediliyor ki bizlerde mobil ortamda bu oyunun geliştirildiğini öğrenerek hem denemek hem de sizlerin denemesine yardımcı olmak amacı ile böyle bir paylaşım yapma yoluna gittik. Her zaman olduğu gibi sizlere farklı bir seçeneği ücretsiz olarak sunma amacı içerisine de girdik diyebiliriz.

Truck Simulator PRO 2016 hile APK indir seçeneğinde bildiğiniz gibi görevleriniz olacak ve şehirlerarası taşımacılık yapacaksınız. Bu taşımacılık seçeneklerinden aldığınız paralar ile ilerleyen süreçte kullanacağınız tır modelini çok daha ileri düzeye taşıyabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Kısacası bilgisayarlarımızda oynadığımız tır deneyimini bizlere grafik ve kurgu anlamında eksiksiz bir şekilde sunan mobil oyun türlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. En azından beni içerisine alan bir uygulama olduğunu da söyleyebiliriz.

Truck Simulator PRO 2016 Android hile APK download seçeneğini yukarıda yer alan İNDİR butonu içerisinde değerlendirebileceksiniz. Oyunda TÜRKÇE dil seçeneği ne yazık ki bulunmuyor bunun da üstünde durmak da yarar var.

1764 kez indirildi