Tiny Guardians APK v1.0.4

Tiny Guardians APK v1.0.4

LisansÜcretsiz
Dil1.0.4
Dosya Boyutu180 MB
ÜreticiKurechii
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (180 MB)
1734 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Tiny Guardians Hile APK İndir v1.0.4

Tiny Guardians Android APK

Tiny Guardians Android APK

Bu yazımda sizlerle birlikte Tiny Guardians Android hile APK dosyalarını indirme şansına erişeceğimiz gibi aynı zamanda uygulamayı inceleme bazında çok daha iyi bir şekilde analiz edeceğiz. Bir mobil oyun olduğunu söyleyelim. Bu oyunu sosyal yaşamımızdan bir obje ile eşleştirmek istiyorum. Birçok kişi bilmez. Vakt-i zamanında Yu-Gi-Oh adında bir çizgi film vardı. Kartlar içerisinde karakterler vardı ve kartları sürerek rakiplerine karşı galip gelmeye çalışan mükemmel ötesi karizmaya sahip harika bir kişilik. Bu oyunda aynen bu şekilde ilerliyor.

Tiny Guardians hileleri ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde sizlere sunulacak. Tahmin edebileceğiniz üzere ülkemizde kısa bir zaman dilimi içerisinde Android oyunlar ile alakalı olarak çok fazla indirme rakamları ve analizler söz konusudur. Oyunun görsel anlamda bizlere ne gibi seçenekler sunacağını aslında konuşmak istemiyorum. Yukarıdaki resminden de anlayabileceğiniz üzere sanki çocuklar için özel olarak yapılmış olan mobil oyunlarından birisi olduğunu da söyleyebilirim aslında. Bu anlamda kati surette eleştirilerimi gizlemem. Bu oyun son dönemde çocukların fazlası ile bağımlısı olduğu oyunlardan birisi durumunda. Fark yaratan bir seçenek yok diyebiliriz.

Tiny Guardians hile APK indir seçeneğini en iyi şekilde değerlendirebilmeniz adına sitemiz editörleri oyunu indirdi, denedi ve en güvenli şekli ile yukarıdaki İNDİR butonunun arkasına gizledi. Bu da demek oluyor ki tıklayacaksınız, indireceksiniz. Her ne olursa olsun gelecek dönemde çok ciddi güncellemeler olması durumunda gelişme potansiyeli olan oyunlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilirim. Gözünüzü açın millet, bir sürü yeni oyun paylaşıyoruz. Her gün bir yeni oyun ya da uygulama sizlerle birlikte bu sitede.

Tiny Guardians Android hile APK download imkanının zaten sunduk. Oyunumuzun TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olmaması en büyük handikaplarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor. TÜRKÇE dil seçeneği olmayan oyun ya da uygulamalara karşı bir antipatim var. Bu neden dolayısı ile övmemi beklemeyin bu anlamda.

1734 kez indirildi