The Martian – Bring Him Home APK v1.1.1

The Martian – Bring Him Home APK v1.1.1

LisansÜcretsiz
Dil1.1.1
Dosya Boyutu30 MB
ÜreticiLittle Labs, Inc.
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (30 MB)
1357 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

The Martian – Bring Him Home Hile APK İndir v1.1.1

The Martian - Bring Him Home Android APK

The Martian – Bring Him Home Android APK

Sinemalara uyarlanan ya da sinemalardan uyarlanan mükemmel bir mobil oyun deneyimini sizlere sunmak adına bu yazımızda The Martian – Bring Him Home Android hile APK isimli mükemmel oyunu çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Sitemizin konsepti gereği her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sizlere APK indirme seçeneklerini sunacak ve değerlendirmenize de yardımcı olacağız. Grafik anlamında da kurgu anlamında da oynanış anlamında da son dönemlerde gördüğüm en iyi Android macera oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

The Martian – Bring Him Home hileleri diye arama yaptıysanız ve bunu merak ile bekliyorsanız OBB dosyamız için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Geçtiğimiz haftalarda sinemaya giren ve hala da sinemalarda oynayan Marslı filminin mobil oyun ortamına geliştirilmiş hali de diye biliriz. Ridley Scott tarafından yapılan ve dünya genelinde ilgi ile izlenen filmlerden birisi olması, filmin oyuna uyarlanmış halini de bir o kadar ilgi çekici hale getiriyor diyebiliriz. En azından ben filmi izleyen birisi olarak hayranı oldum ve oyununu da APK olarak sizlere sunmak gibi bir amaç içerisine girdim. İyi yapmamış mıyız yani?

The Martian – Bring Him Home hile APK indir seçeneğini Play Store üzerinden değerlendirmeye kalksanız karşınıza ücretli bir seçenek çıkacak. Oyun Play Store içerisinde an itibari ile 9 TL gibi bir fiyat ile satıldığından dolayı çok fazla kişinin ilgi göstereceğini de açıkçası düşünmüyorum. Oyundaki grafikler ve kurgu hat safhada olduğundan dolayı mutlaka değerlendirmeniz gereken etkileyici bir mobil oyun türü de diyebiliriz. En azından beni fazlası ile etkileyen oyunlardan birisi oldu desem de yeridir kanısındayım.

The Martian – Bring Him Home Android hile APK download uygulamasında TÜRKÇE dil seçeneği olmasa da eğlenceli zaman geçireceğinize inandığım oyunlardan birisidir. Yukarıdaki İNDİR butonuna tıklayarak oyunu sorunsuz bir şekilde indirebilme şansı da sizleri bekliyor olacak.

1357 kez indirildi