The Abondoned APK v1.0.13

The Abondoned APK v1.0.13

LisansÜcretsiz
Dil1.0.13
Dosya Boyutu94 MB
ÜreticiGaijin Distribution
İşletim Sistemi4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (94 MB)
1760 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

The Abondoned Hile APK İndir v1.0.13

The Abondoned Android APK

The Abondoned Android APK

Son dönemlerde ciddi anlamda fark yaratan ve kurgu seçenekleri ile de Hollywood filmlerini anımsatan oyunlardan birisi The Abondoned Android hile APK isimli mobil oyunu sizlerle birlikte çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle ülkemizde o kadar ciddi bir mobil oyun eğilimi söz konusu ki hepimiz bu alanda daha farklı seçenekleri değerlendirme yoluna gidiyoruz. Abondoned, ismi ile de grafik seçenekleri ile de birçok mobil oyuna nazaran ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor desek sanırım yanılıyor olmayacağız.

The Abondoned hileleri için hemen bir şeyler söylemek sanırım ki aldatmaca gibi bir şey olacaktır. Bu neden dolayısı ile sizlerden kısa bir süreliğine sabırlı olmanızı rica ediyoruz. Sitemiz içerisinde kısa süre içerisinde bu konu ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Oyunumuz içerisinde çeşitli görevlerimiz var ve özellikle ıssız orman görevlerini son derece yaratıcı bir şekilde kurgulayarak bizlerin beğenisine sunmuşlar da diyebiliyoruz. Oyunun indirme rakamları kısa zaman içerisinde birçok oyunu geride bırakmayı da başardı demek bu alanda fark yaratması anlamına da geliyor.

The Abondoned hile APK indir seçeneğini sizlere ücretsiz olarak sunmak için çok uzunca bir süre araştırma yaptık. Araştırmalarımız sonucunda çok daha iyi seçenekleri kısa süre içerisinde geniş kapsamlı kütüphanemiz içerisinde siz değerli okuyucularımıza sunma yoluna da gideceğiz. Bilhassa oyunlar ile alakalı olarak çok daha yenilikçi seçenekler üzerine eğilim gösteriyor ve güncellenen ya da yeni çıkarılan bir oyunu APK dosyası ile birlikte sizlere en kolay şekilde sunmak en büyük amaçlarımızdan birisi durumunda.

The Abondoned hile APK download oyununu yukarıda yer alan İNDİR sekmesi üzerinden sorunsuz bir şekilde indirerek oynama şansına da sahip olabiliyorsunuz. TÜRKÇE dil seçeneği henüz bulunmadığından dolayı alışmanız bir süre alacak da demek mümkün.

1760 kez indirildi