Swords of Anima APK v1.2.0

Swords of Anima APK v1.2.0

LisansÜcretsiz
Dil1.2.0
Dosya Boyutu433 MB
Üretici4Hands Games
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (433 MB)
1871 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Swords of Anima Hile APK İndir v1.2.0

Swords of Anima Android APK

Swords of Anima Android APK

Son dönemde strateji oyunları sıklık ile karşımıza çıkıyor. Yine bunlardan birisi olma yolunda ilerleyen Swords of Anima Android hile APK isimli mükemmel ötesi grafiklere sahip oyunu sizler ile birlikte inceleyecek ve detayları hakkında bilgi sahibi olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde oyun teknolojileri tabi ki çok daha fazla gelişecek ancak bu oyunların çok daha fazla ilgi çekici hale gelmesi bizleri bu anlamda sabırsızlandırıyor. Lafı çok fazla uzatmadan oyun ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sizlere anlatacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağım. Takip edin, fikir edinmekte gecikmeyin.

Swords of Anima hileleri yukarıda indirecek olduğunuz dosya içerisinde OBB olarak mevcut durumda yer alıyor. Oyunun grafikleri yerlerde. Yukarıda efsane derken dalga geçiyordum. Oyunun sunum resmi ve kapak fotoğrafı resmen bizlere Paris anlatıyor ancak oyunun içerisinde girdiğinizde bir Tahran havası seziliyor. Hayal kırıklığı yaşadığım. Oyunun en iyi yanı telefonunuzda herhangi bir performans sorunu yaşamadan oynuyorsunuz. Ancak oyun ilk başta görüntü olarak sizlere sıkıcı gelse de işlevselliğini gördüğünüzde bağımlısı olma şansınız da var. Uyandırıyorum. Sonra siz bizi neden bu konu ile alakalı olarak uyarmadınız diye nida atmayın. Oyun eğlenceli ama profesyonel değil.

Swords of Anima hile APK indir seçeneğini değerlendirdiğiniz zaman strateji oyunu sevenler ve oyun içerisinde mantık yürütme amacı içerisinde olan oyuncular için son derece ideal. Düşünce sınırlarınızı zorlayan ve sonucunda ortaya çıkacak imkanlara göre sizleri farklı farklı seçeneklere götürebilecek nitelikte bi oyun. Kader oyunu diyorum ben buna. Aklın verdiği hükümler sonucunda oyunda bir sonuç elde edeceksiniz. Bu ya başarı ya da ciddi şekilde hezimet anlamına geliyor.

Swords of Anima Android hile APK download imkanı sayesinde konu ile alakalı olarak en güzel örnekleri inceleyebilme şansına da sahip olacaksınız. Yukarıda yer alan indirme boyutu bilgilerini de dikkate alarak sorunsuz bir şekilde dosyayı bilgisayarlarınıza indirebiliriz.

1871 kez indirildi