Super Mario – Tarzan Oyunu Android Hile APK indir v1.0

Super Mario – Tarzan Oyunu Android Hile APK indir v1.0

LisansÜcretsiz
Dil1.0
Dosya Boyutu21 MB
ÜreticiÇağkan Sezgin
İşletim Sistemi3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (21 MB)
2501 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Super Mario – Tarzan Hile APK İndir v1.0

Super Mario - Tarzan Android APK

Super Mario – Tarzan Android APK

Yerli bir yazılımcımız tarafından geliştirilen ve efsane karakterimizi bizlere çok farklı bir şekilde sunan oyunlardan birisi olmayı başaran Super Mario – Tarzan Android hile APK seçeneğini sizlere sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde atari sektörünün başlamasında özellikle en çok tercih edilen oyunlardan birisi olan Super Mario, tam anlamı ile bir efsane sınıfına geldi demek sanıyorum ki yanlış bilgi vermiş olmak olmaz. Şimdilerde ise yerli yazılımcılarımızdan birisi olarak kendisini gösteren Çağkan Sezgin, Super Mario Android oyunu mantığına çok farklı bir bakış açısı getirerek sizlere mükemmel bir deneyim sunma yoluna gitmiş gibi görünüyor.

Super Mario – Tarzan hileleri ile alakalı olarak bir süre beklemeniz gerekiyor çünkü oyun henüz daha çok taze bir oyun olarak internet üzerinde sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Zorluk seviyesinden özellikle bahsetmem gereken bir Super Mario Android oyunu modeli diyebiliriz. Oyun içerisinde farklı farklı mekan ve kurgular ile hazırlanmış olan tamı tamına 200 ayrı bölüm var ve bu bölümlerin tamamında zorluk seviyesi hat safhada yer alıyor desek yanlış olmaz. Flappy Bird gibisinden bir deneyim tam manasıyla kaliteli grafikler ile sizlere sunuluyor ve ilgi çekiyor.

Super Mario – Tarzan hile APK indir seçeneği ile alakalı olarak sizlere sunulan olanakların ne denli kaliteli olduğunu net bir şekilde görebilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Oyun içerisinde tamı tamına 200 ayrı bölüm var. Bu bölümlerin tamamı birbirinden zorlu olduğu gibi aynı zamanda Google Leader Board sisteminde birbiriniz ile çok ciddi bir yarış içerisinde olacağınızı da net bir şekilde söyleyebiliriz. Oyun içerisinde ki ince detaylar çok ciddi bir şekilde dikkatleri çekiyor ve bu anlamda yenilikçi olanaklar ortaya çıkıyor diyebilme şansına da sahibiz aslında.

Super Mario – Tarzan hile APK download seçeneğini ücretsiz olarak değerlendireceksiniz. İNGİLİZCE dil seçeneği ile hazırlanmış olan oyunda dil seçeneklerine çok da fazla gereksinim duymayacaksınız.

2501 kez indirildi