Super Hexagon APK v1.0.8

Super Hexagon APK v1.0.8

LisansÜcretsiz
Dil1.0.8
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiTerry Cavanagh
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (27 MB)
2074 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Super Hexagon Hile APK İndir v1.0.8

Super Hexagon Android APK

Super Hexagon Android APK

Farklı bir oyun arayışı içerisinde olan ve yeniliklere önem veren mobil oyuncular için bu yazımızda Super Hexagon Android hile APK seçeneğini çok daha yakından inceleyeceğiz. Bugün televizyon reklamlarından tutun da aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm ortamlarda Hexagon sistemlerini görebilmek mümkün hale geldi. Yeni bir akım olarak niteleyebileceğimiz ve herkes için bir görsel farklılık içeren bu sistemin insanlar arasında da konuşulan bir sistem olması aslında diğer bir ilgi çekici detay olarak da dikkatleri çekiyor. Bugün baktığımız zaman yeni bir oyun geliştirilmiş ve sitemiz içerisinde sizleri bu oyun ile alakalı olarak bilgilendirme amacı içerisindeyiz. Oyunun incelemesini yapacağımız gibi APK indirme seçenekleri üzerine de indirme belgesini ücretsiz olarak sunacağız.

Super Hexagon hileleri ile alakalı olarak aslında bir süre beklemeniz gerekecek. Oyun ile alakalı olarak aslında karmaşık olduğunu söyleyebilirim sizlere. Aşağıda yer alan tanıtım videosunun incelediğiniz zaman oyunun ne denli karmaşık ve ne denli zor bir oyun olduğunu net bir şekilde görebileceksiniz. Oyun içerisinde bir amacınız olacak ve bu amaç uğrunda oyunu en iyi şekilde geliştirmeniz ve bunun üzerine eğilim göstermeniz de çok fazla önemli olacak. Ben oyunu hala oynuyorum ve anlamakta zorlansam da enteresan bir şekilde oyun beni kendinde tutmayı ve sürekli olarak kendisine dönmemi sağlıyor. Kısacası iyi bir oyun.

Super Hexagon hile APK indir grafikleri açısından incelediğimiz zaman yorumlamam gerektiğinde yine karmaşık bir oyun olduğunu ek olarak söylemem gerekiyor. Renkler, şekiller ya da bunun gibi oyunun karmaşıklığı da bir araya eklenince farklı bir yapı ortaya çıkarılmış. Her ne olursa olsun gelecek dönemde ilgi çekici seçenekleri sizlere sunacak olan oyunlardan birisi olarak dikkat çekecek. İlgimi çektiği için sitemiz içerisinde sizlere de bu oyunu sunmak istedim.

Super Hexagon Android hile APK download seçeneğini yukarıda yer alan buton aracılığı ile değerlendirebilecek ve aynı zamanda TÜRKÇE dil seçeneği olmayan bir oyun demem de gerekiyor.

2074 kez indirildi