Star Wars: İsyan APK v1.1.0

Star Wars: İsyan APK v1.1.0

LisansÜcretsiz
Dil1.1.0
Dosya Boyutu24 MB
ÜreticiKabam
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (24 MB)
1618 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Star Wars: İsyan Hile APK İndir v1.1.0

Star Wars: İsyan Android APK

Star Wars: İsyan Android APK

Star Wars serisine tutkulu olan ve hayatlarının hemen hemen her döneminde bu tutkuyu canlı tutmayı başarabilen okuyucularımız için bu yazımızda Star Wars: İsyan Android hile APK seçeneklerini sunacak ve mobil oyunu çok daha yakından tanıyabilmenize de imkan tanıyacağız. Kabam şirketini özellikle seri olarak Star Wars üzerine eğilim göstermesi ile tanımaya başladık. Android platformunun bu anlamda en güvenilir şirketlerinden birisi olmayı başaran şirket, insanlara son derece ilgi çekici mobil oyun seçeneklerini sundu. Bu da onlardan birisi olarak dikkat çekiyor desek sanıyorum yanılıyor olmayacağız. Uzun bir araştırma sonucunda oyunu sizler için elde etmeyi de başardık diyebiliriz.

Star Wars: İsyan hileleri ile alakalı olarak indireceğiniz dosya içerisinde sizlere OBB seçeneğini henüz sunamıyoruz. Oyun yeni çıkarılmış bir konsept olması nedeni ile üzerine uzun uzadıya durulması gereken oyunlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Oyun son derece iyi bir kurgu üzerine kurulmuş ve insanların ilgisini çekmek üzerine hazırlanmış olan en kaliteli oyunlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Ben oyunu hala oynuyorum ve ciddi anlamda oynarken zevk aldığım sayılı mobil oyun deneyimlerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bir karakteriniz var ve gerçekleştirmeniz gereken son derece iyi bir şekilde kurgulanmış görevleriniz var. Oyun kolay bir oyun değil.

Star Wars: İsyan hile APK indir grafik seçenekleri bakımından da incelendiği zaman Android platformu için oldukça iyi seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Oyunun genel itibari ile profesyonel temeller üzerine kurulmuş olması ve herkesin ilgisini çekebilecek kadar kaliteli bir grafik sistemi üzerinde geliştirilmesi de beraberinde oldukça etkileyici seçenekleri getirdi de diyebiliriz aslında. Ben şahsen oldukça beğendim ve telefonumda hala sorunsuz bir şekilde oynayabilme şansına da sahip oluyorum.

Star Wars: İsyan Android hile APK download seçeneğini sizlere yukarıdaki İNDİR butonuna tıkladığınızda ücretsiz olarak sunuyoruz. Soru ve sorunlarınız için bizimle kısa zaman içerisinde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

1618 kez indirildi