Star Balls APK v1.0

Star Balls APK v1.0

LisansÜcretsiz
Dil1.0
Dosya Boyutu290 MB
ÜreticiBolder Games, LLC
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (290 MB)
1277 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Star Balls Hile APK İndir v1.0

Star Balls Android APK

Star Balls Android APK

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte kısa zaman içerisinde ilginizi çekebilecek mobil oyunlardan birisi olan Star Balls Android hile APK seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir edineceğiz. Bildiğiniz gibi artık mobil oyunlar anlamında çok farklı süreçlere doğru gidiyoruz ve şirketler sürekli olarak oyunseverlerin ilgisini çok daha fazla çekebilecek oyunlar geliştiriyorlar. Bu oyunumuzda bizlere uzay konsepti altında farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir deneyim sunuyor. Pratik zeka ve görsel hafıza yeteneklerimizi kullanarak oynayabileceğimiz son derece stabil ve bir o kadar da gelişmiş mobil uygulama modellerinden birisi olduğunu da ek olarak söylemem gerekiyor.

Star Balls hileleri için bir süre beklemeniz gerekecek. Oyunun yazılımcı şirketi oyunu maksimum görsel seçenekleri değerlendirme altına alarak geliştirdiğinden dolayı OBB dosyasını da beraberinde sunuyor. Gelişmiş grafik işlemcisine sahip telefonlarda mükemmel bir deneyim yaşayabilmek için OBB sürümünü de yüklemeniz sizler adına iyi olacaktır. Oyunumuz içerisinde adından da anlayabileceğiniz üzere bir top ile birlikte bizlere sunulan tüm görevleri mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştirme amacı içerisine gireceğiz. Dolayısı ile bu durum bizlere eğlenceli bir serüveni de beraberinde getirecek. En azından ben oynarken fazlası ile keyif aldım diyebilirim.

Star Balls hile APK indir seçeneği ile birlikte bu görevleri yerine getirerek kısa zaman içerisinde hızlı bir şekilde level atlama amacı içerisine gireceksiniz. Oyunun kurgusu o kadar iyi bir şekilde hazırlanmış ki ana görseline bakarak karar vermemeniz gereken bir mobil oyun olduğunu da söyleyebilirim. Aşağıdaki tanıtım videosu kolay yoldan bilgi sahibi olabilmeniz için sizlere çok daha iyi seçenekler sunacak. En azından yakın bir gelecekte tanındıkça popüler olmasını beklediğim mobil oyunlardan birisi olacak.

Star Balls Android hile APK download seçeneğini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyunun henüz TÜRKÇE dil seçeneğinin olmadığını da söylemem gerekiyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde umuyorum ki son derece pratik bir şekilde sunulacaktır.

1277 kez indirildi