Stage Rush – Imagine Dragons APK v2500

Stage Rush – Imagine Dragons APK v2500

LisansÜcretsiz
Dil2500
Dosya Boyutu87 MB
ÜreticiZig Zag Zoom
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (87 MB)
1147 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Stage Rush – Imagine Dragons Hile APK İndir v2500

Stage Rush - Imagine Dragons Android APK

Stage Rush – Imagine Dragons Android APK

Grafik seçenekleri anlamında kaliteli, tarz olarak farkını ortaya koyan ve oynanış anlamında da eğlenceli seçenekler sunan bir mobil oyun arayışı içerisinde iseniz Stage Rush – Imagine Dragons Android hile APK isimli yeni nesil oyunu sizlere sunmanın haklı gururu içerisindeyiz. Ünlü müzik grubunun mobil oyun ortamına aktarılması kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratan detaylardan birisi oldu. Şirketler artık mobil oyun karakterlemesinde ünlü isimlerin üzerine düşüyor. Cristiano Ronaldo ve Ronaldinho, oyunu yapılan diğer ünlü isimler olarak da dikkatleri çekiyor.

Stage Rush – Imagine Dragons hileleri ile alakalı olarak aceleci olmamanız son derece iyi olacaktır. Bununla birlikte oyun tarzı anlamında incelediğimizde bizlere daha önceki dönemlerde oynadığımız birkaç farklı oyunu hatırlatıyor. Subway Surfers tarzında ilerleyen oyunun kısa süre içerisinde indirme rakamlarının çok ciddi boyutlara ulaşması da önemli seçenekler ortaya koyuyor. Karakterlerin çizimlerinin gerçeğe çok yakın olması ve oyunun sürükleyici olması da bizim nazarımızda oyunu çok daha kaliteli hale getiren diğer özelliklerden birkaçı olarak da nitelendirilebilir kanısındayım. Tabi ki oyunun yapısı da genel olarak eğlenceli seçenekler sunuyor.

Stage Rush – Imagine Dragons hile APK indir daha önceki sürümleri ile de çok fazla indirildi ancak bu yeni sürümü ile birlikte birçok farklı yeniliği sizlerin ayağına getiriyor da diyebiliriz. Türkiye genelinde sürekli olarak büyüyen bir akım haline gelen mobil oyunlar içerisinde sizlere en iyi kütüphaneyi oluşturabilmek için oyun sistemlerini yakından takip ediyor ve fikir sahibi olabilmeniz için oyunları baştan aşağıya deniyoruz. Oyun ile alakalı olarak kafanızda fikirlerin canlanmasını istiyorsanız tanıtım videosunu en alt kısımdan incelemenizi öneririz.

Stage Rush – Imagine Dragons hile APK download oyununu yukarı kısımdan ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına sahip olacaksınız. Google Play Store üzerinde 6 TL dolaylarında bir fiyat etiketi ile satışa sunul mobil oyun modellerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

1147 kez indirildi