Solar System Explorer HD APK v2.7.5

Solar System Explorer HD APK v2.7.5

LisansÜcretsiz
Dil2.7.5
Dosya Boyutu43 MB
ÜreticiNeil Burlock
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (43 MB)
1230 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Solar System Explorer HD Uygulama APK İndir v2.7.5

Solar System Explorer HD Android APK

Solar System Explorer HD Android APK

Uzay sistemlerine, meridyenlere ya da gezegenlere karşı ilgisi olan ya da bu anlamda eğitim alan kişiler için bu yazımızda özel olarak Solar System Explorer HD Android APK indir seçeneğini sizlere sunacak ve bu anlamda geliştirilmiş en iyi uygulamalardan birisine ücretsiz olarak sahip olmanızı sağlayacağız. Bildiğimiz gibi uzay bilinmeyenler ile dolu ve birçok insanın ilgi alanına giren unsurlardan birisi. Günümüz okullarında öğrencilerin bilgi sahibi olabilmesi için de birçok farklı şekilde eğitim şeklinde okutulan konulardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilme şansına sahibiz. Fark yaratan bir detay da denebilir.

Solar System Explorer HD Full sürüm APK seçeneğini indirdiğiniz zaman uzay ile alakalı olarak gezegenler de dahil olmak üzere birçok farklı bilgiye sahip olacaksınız. Meridyenler, meridyenler arası mesafeler, gezegenler ve isimleri gibi birçok farklı sekme üzerinde en iyi şekilde tanımlamalar yapabilecek ve gerçek uydu verileri sayesinde en gerçek verileri tek bir uygulama içerisinde sorunsuz bir şekilde izleyebilme şansına da sahip olacaksınız. Arayüz anlamında son derece gelişmiş seçenekleri sizlere sunan basit ancak bir o kadar da etkili uygulamalardan birisidir.

Solar System Explorer HD Full Android APK uygulaması içerisinde gezegenleri önizleme yöntemi ile sorunsuz bir şekilde izleyebilme şansına sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda eksen seçeneklerini de metamatiksel hesaplama yöntemi ile görebilecek, gezegenler arası mesafeleri istediğiniz ölçü birimine göre mobil uygulama yardımı ile net bir şekilde görebilme şansına sahip olacaksınız. Bu alana ilgi duyanlar için geliştirilmiş son derece etkileyici ve bir o kadar da işlevsel mobil uygulamalardan birisi olarak ilgi çektiğini söyleyebilirim.

Solar System Explorer HD Full sürüm Android APK download seçeneğini her zaman olduğu gibi siz değerli okuyucularımıza ücretsiz olarak sunuyoruz. Tablet bilgisayarlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz son derece gelişmiş ve bir o kadar da kaliteli mobil uygulama türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. TÜRKÇE dil seçeneği ne yazık ki mevcut değildir.

1230 kez indirildi