Smart IR Remote – AnyMote APK v3.7.5

Smart IR Remote – AnyMote APK v3.7.5

LisansÜcretsiz
Dil3.7.5
Dosya Boyutu8.5 MB
ÜreticiColor Tiger
İşletim Sistemi4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.5 MB)
1537 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Smart IR Remote – AnyMote Uygulama APK İndir v3.7.5

Smart IR Remote - AnyMote Android APK

Smart IR Remote – AnyMote Android APK

Android işletim sisteminin bizlere sunduğu inanılmaz seçenekleri çok daha yakından inceliyoruz ve bu yazımızda sizlere işinizi görmesi muhtemel Smart IR Remote – AnyMote Android APK indir seçeneğini sunacak ve fikir sahibi olmanıza ve ücretsiz olarak indirmenize mümkün mertebe yardım edeceğiz. Bildiğiniz gibi artık akıllı telefonlarımız ile birlikte televizyonları dahi kumanda bağımlılığı olmadan yönetebilme şansına sahip oluyoruz. Dolayısı ile sizlerde bu anlamda en pratik uygulama seçenekleri kullanarak sorunsuzca farklı bir deneyime ortak olma şansını hak ediyorsunuz kanaatindeyim.

Smart IR Remote – AnyMote Full sürüm APK uygulaması aslında Samsung Galaxy S4 için geliştirilmiş sürümü ile bu yazımızda karşınızda. Yani bu cihaz dışında uygulamayı kullanma şlansına sahip olamayacağınızı üzülerek belirtmem gerekiyor. Cihazınız ile doğrudan bağlantı kurarak uygulamayı kullanmak istediğinizde açıyorsunuz. Tabi ki bundan önce uygulamanın televizyonunuz ile doğrudan ilişkilendirilmesi gerekiyor. Herhangi bir bluetooth bağlantısı vs. olmadan sorunsuz bir şekilde ilişkilendirme yapabiliyorsunuz ve sonrasında sorunsuz bir şekilde kumanda bağımlılığınızı ortadan kaldırıyor ve farklı bir deneyimi sorunsuzca başlatmış oluyorsunuz.

Smart IR Remote – AnyMote Full Android APK uygulamasının boyutu son derece küçük bir uygulamadır. Bununla birlikte uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek istediğiniz zaman 19 TL gibi bir fiyat ödeyerek indirebilme şansına sahip oluyorsunuz. Uygulamaya dünya genelinde ki birçok markanın birçok televizyon modeli tanımlandığından dolayı sorunsuz bir şekilde yönetim ve ilişkilendirme işlemlerinizi yapabilme şansına da sahip olabileceğinizi söylemem gerekiyor. Günümüz teknolojilerini en iyi şekilde değerlendirmenin en etkin ve sorunsuz yollarından birisi olarak sizlere sunabileceğimiz uygulamalardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Smart IR Remote – AnyMote Full sürüm Android APK download arayüz görselleri olarak da incelediğimizde son derece üzerine düşülerek hazırlanmış bir mobil uygulama olarak da karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Ücretsiz olarak indirebilmeniz için yukarıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda konularımızın altından yorumlarınızı yaparak bizlere iletebilirsiniz.

1537 kez indirildi