Slaughter Oyunu Android Hile APK indir v1.06

Slaughter Oyunu Android Hile APK indir v1.06

LisansÜcretsiz
Dil1.06
Dosya Boyutu117 MB
ÜreticiRay Spark
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (117 MB)
2388 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Slaughter Hile APK İndir v1.06

Slaughter Android APK

Slaughter Android APK

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte son dönemlerin en popüler oyun modellerinden birisi olan Slaughter Android hile APK seçeneğini sizlere sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapma yoluna gideceğiz. Öncelikle aksiyon sınıfı için geliştirilen çok fazla oyun olmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Bazı şirketler, özellikle bu anlamda zamanının çok önemli bir kısmını ayırarak farklı ve ilerlemeli, senaryosu olan bir oyun geliştirmek için fazlası ile önem arz eden adımlar atıyorlar demek sanıyorum ki yanlış bilgi vermek olmaz. Slaughter, Ray Park şirketi tarafından geliştirilen ilgi çekici oyun modellerinden birisidir diyebiliriz.

Slaughter hileleri hususunu incelediğimiz zaman bölüm geçme hilesi, silah hileleri ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek ortaya çıkıyor. Oyun ile alakalı olarak indirme rakamlarının çok ciddi bir şekilde artması aslında sitemiz içerisinde yer vermemiz adına da bizlere çok iyi seçenekler sundu desek sanıyorum ki yanlış bilgi vermiş olmayız. Slaughter oyununun altyapı anlamında sunduğu geniş kapsamlı seçenekler de ayrıca dikkatleri üzerine çekiyor diyebildiğimizden dolayı sizlere daha yaratıcı seçenekler sunabilmek adına da hareket ediyoruz. Slaughter Full Android APK ücretsiz indirme seçeneğini sizlere sunabilmek adına internet üzerinde çok kapsamlı bir şekilde araştırma yaptık da diyebiliriz.

Slaughter hile APK indir oyununu incelemek için aşağıdaki videoyu sorunsuz bir şekilde inceleyebilme şansına sahip olabileceksiniz. Oyun içerisinde amacınız, zombi avı yapmak ve bu aşamada sizler çok ciddi anlamda zorlanacaksınız. Oyunu zor hale getirebilmek için çok ciddi anlamda adımlar atan şirket, karakterler konusunda da yaratıcı fikirler üzerinde durmuş. Oyun içerisinde ki mekanlar, karakterler, efektler ve silahlar maksimum özen ile hazırlanmış ve hal böyle olunca fark yaratan bir detay ortaya çıkmış.

Slaughter hile APK download ücretsiz şekilde değerlendirmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine sorunsuz bir şekilde tıklayabilir ve indirme işlemini yapabilirsiniz. Çok daha fazlası için günlük olarak sitemizi ziyaret ederek daha kaliteli oyunları inceleyebilirsiniz.

2388 kez indirildi