SKRWT APK v1.0.12

SKRWT APK v1.0.12

LisansÜcretsiz
Dil1.0.12
Dosya Boyutu5 MB
Üreticimjagielski
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5 MB)
1374 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

SKRWT Uygulama APK İndir v1.0.12

SKRWT Android APK

SKRWT Android APK

Tam anlamı ile bir fotoğraf manipülasyon ve illustrasyon canavarı olan mobil uygulamalardan birisi olan SKRWT Android APK indir seçeneğini sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak amacı içerisindeyiz. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle bu alanda geliştirilen birçok farklı uygulama içerisinde fark yaratan olanaklar sunuluyor. Şimdi size bahsedeceğimiz bu uygulama ile birlikte resimler üzerine ciddi anlamda sihirli dokunuşlar yapacak, piksel kavramını en ince ayrıntısına kadar detayları ile inceleyebilme şansına da sahip olabileceğinizi net bir şekilde söyleyebiliriz. Uygulamanın adı kısa ancak özellik listesi o kadar uzun ki inanamazsınız. Her resme sihirli dokunuşlar yapacak ve farklı seçenekleri detayları ile inceleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

SKRWT Full sürüm APK uygulamasını sizlere tamamı ile ücretsiz olarak sunmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Play Store üzerinde bu uygulamayı ücretsiz olarak indirmek gibi bir durum söz konusu değildir. 3 TL gibi bir rakam ile satılan bu uygulamayı tamamı ile ücretsiz olarak APK imkanı ile sizlere sunuyoruz. Uygulama içerisinde birçok farklı Photoshop efekt seçeneği yer alıyor ve sizlerde bunu sorunsuz bir şekilde değerlendirerek resimleri ciddi anlamda farklı hale getirebiliyorsunuz.

SKRWT Full Android APK uygulamasına alışmanız biraz zaman alacaktır. Son derece karmaşık ve özellik açısından zengin bir uygulama olması nedeni ile sizlere sunulan seçenekleri ancak deneme yanılma yöntemi ile anlayabilirsiniz. Logosu üzerinde görebildiğiniz üzere Polygonal seçenekler söz konusudur. Uygulama içerisinde de matematiksel anlamda oran ve orantı üzerine seçenekler mevcut. Piksel piksel çalışarak resimlerinize birçok farklı efekt verebilecek ve bu anlamda çok farklı bir resim ortaya çıkarabileceksiniz. Kısa bir süre içerisinde ülkemiz genelinde de çok ciddi anlamda popüler hale gelecek uygulamalardan birisidir.

SKRWT Full sürüm Android APK download dosyalarını yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak tamamı ile ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirme şansına da sahip olabileceksiniz. TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olmaması bu anlamda sizleri biraz zorlayabilir ancak uygulamanın özellikleri kurcaladıkça aşinalık yaratabilirsiniz.

1374 kez indirildi