Sketch Me! Pro APK v1.62

Sketch Me! Pro APK v1.62

LisansÜcretsiz
Dil1.62
Dosya Boyutu8 MB
ÜreticiXnView
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8 MB)
1416 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Sketch Me! Pro Uygulama APK İndir v1.62

Sketch Me! Pro Android APK

Sketch Me! Pro Android APK

Sosyal medya platformları üzerinde ilgi çekici seçenekler arayışı içerisinde olan okuyucularımız için bu yazımızda Sketch Me! Pro Android APK indir uygulaması ile alakalı olarak çok daha iyi seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Fotoğraflara efekt vermek özellikle aktif Instagram kullanıcıları için son derece gelişmiş uygulamalardan birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Fotoğraflarda özellikle kara kalem çizgilerini kullanmak son derece modern seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde bu anlamda yeni uygulamalar geliştirildi ve sizlerde sitemiz içerisinde bunları APK dosyası olarak bulabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Şimdi uygulama detaylarına geçelim.

Sketch Me! Pro Full sürüm APK seçeneği sayesinde normal şartlarda Play Store üzerinden ücretli bir şekilde indirebileceğiniz bu dosyaları sitemiz APK formatlı olarak siz değerli okuyucularınıza sunuyor ve her zaman olduğu gibi bu anlamda da kolaylık olanaklarını sizlerin önüne sermiş bulunuyor. Uygulama basit arayüzü içerisinde sizlere birkaç küçük tıklama ile birlikte resimlerinizi kara kalem çizim haline getirebilecek ve sosyal medya üzerinde paylaşım yapabilecek ilgi çekici seçenekleri de görebilme şansına sahip olabileceksiniz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha iyi uygulamalar geliştirilecektir. Teknoloji her geçen gün birkaç adım çok daha ileriye gidiyor ve bu durum da insanlar için ayrıca güzel bir detay.

Sketch Me! Pro Full Android APK basit bir arayüze sahip olan bu uygulama içerisinde telefonunuzdan resimlerini çizgileştirebileceğiniz gibi aynı zamanda fikir sahibi olabilmeniz için uygulamayı daha yakından anlayabilmeniz amacı ile çizim modu da aktif edilmiştir. Yani eliniz ile de kendi çizgisel hatları belirleyebilir ve son derece ilgi çekici seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Sketch Me! Pro Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz bir şekilde değerlendirebilmeniz için sitemiz içerisinde en iyi seçenekleri sizlere sunuyoruz. Bununla birlikte uygulamada TÜRKÇE dil seçeneği olmadığını da bir kere daha belirtmekte yarar var.

1416 kez indirildi