Shazam Encore APK v5.1.4

Shazam Encore APK v5.1.4

LisansÜcretsiz
Dil5.1.4
Dosya Boyutu10.7 MB
ÜreticiShazam Entertainment Limited
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.7 MB)
1235 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Shazam Encore Uygulama APK İndir v5.1.4

Shazam Encore Android APK

Shazam Encore Android APK

Bu yazımda sizlerle birlikte Shazam Encore Android APK indir seçeneğini sunacağım ve uygulama ile alakalı olarak fikirlerimi iletecek, sizlerin de fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağım. Ülkemiz genelinde son dönemlerin en çok ilgi gören markalarından birisidir. Spotify uygulamasının geliştirilmesi ve artık sahteciliğe karşı uygun fiyatlı bir şekilde dur denilmesinin ardından bu projeyi daha da ileriye taşımak isteyen firmaların ve uygulamaların da rakamlarında çok ciddi bir artış gözlemlendi diyebiliriz aslında.

Shazam Encore Full sürüm APK bu neden dolayısı ile sitemizde sizlere sunuldu. Uygulamanın bir de ücretsiz sürümü var ancak ücretli sürümü APK dosyası olarak sitemizde sizlere sunmak istedik. Bu uygulama da tam anlamı ile tabir etmem gerekirse Spotify Music uygulaması ile aynı kullanım seçeneklerini sizlere sunan son derece küçük ancak bir o kadar da geniş medya kütüphanelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Google Wallet kullanarak Play Store üzerinden uygulamayı 13 TL gibi bir rakam ile satın alabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Shazam Encore Android APK sizlere doğrudan bilgisayarınızdan telefonunuza uygulamayı kurabilme imkanını da sunuyor diyebiliriz. Dünya genelinde tercih edilen bu uygulama son dönemde PEPSI reklamlarında da karşımıza çıkmaya başladı. Dolayısı ile sizlerin de anlayabileceği üzere şirketin yatırımları sürekli olarak çok daha fazla ön plana çıkıyor ve uygulamayı kullanma gereksinimi duyuyoruz. Kendi playlistinizi oluşturun. Dilediğiniz sanatçının dilediğiniz kadar şarkısını dilediğiniz kadar dinleyin. İşte bu kadar net ve şeffaf bir mobil uygulama olduğunu da söyleyebilirim sizlere. Kısa bir zaman dilimi içerisinde incelediğimiz zaman son dönemlerin en çok ilgi çeken mobil uygulamalarından birisi olacak ve rekora koşacağını düşünüyorum.

Shazam Encore Full APK download seçeneğinden yukarıda yer alan yeşil renkteki büyük İNDİR butonumuzu kullanarak yararlanabiliyorsunuz. Uygulamamız TÜRKÇE dil seçeneğini bizlere sunduğundan dolayı mükemmel ötesi bir kullanım seçeneği sizlere sunuluyor. Türkiye genelinde indirme rakamlarına biraz da biz katkıda bulunalım dedik ve uygulamayı sitemize alarak siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz.

1235 kez indirildi