Seasons UI APK v1.0.2

Seasons UI APK v1.0.2

LisansÜcretsiz
Dil1.0.2
Dosya Boyutu10 MB
ÜreticiIGL Theming
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10 MB)
1205 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Seasons UI Uygulama APK İndir v1.0.2

Seasons UI Android APK

Seasons UI Android APK

Her hafta siz değerli okuyucularımız ile bir adet Android Launcher APK paylaşıyoruz. Bu haftaki şanslı uygulamamız ise Seasons UI Android APK indir seçeneği olarak karşımıza çıktı ve sizler için detayları ile inceledik. Android işletim sisteminin klasik görünümünden sıkılan okuyucularımıza her zaman öncelikli olarak Launcher sistem kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu işletim sistemi için geliştirilmiş olan çizgisel görünüme sahip ancak çok işlevsel bir launcher olarak dikkat çekiyor. Uygulamalar arasında seçim yapmak ve sizlere sunmak bizim için oldukça zor oluyor. Bu uygulama ilk başta bana çok çocuksu gibi geldi ancak işlevlerini incelediğim zaman gerçek anlamda üzerinde durulan bir sistem olduğunu da net bir şekilde gördüm. Bu anlamda detayları sunmak istiyoruz.

Seasons UI Full sürüm APK uygulamasını indirdiğiniz zaman öncelikli olarak tema kendisini hava durumunuza göre ayarlayabilecek kadar akıllı. Tabi ki kendi içerisinde bulunan hava durumu uygulamasına bulunduğunuz şehri tanımlamanız koşulu ile. Kısa bir zaman dilimi içerisinde güncellemeler ile birlikte eleştiri alan icon paketleri değiştirildi ve sistem çok daha kullanışlı bir hale getirildi de diyebiliriz. Yakın bir gelecekte çok daha gelişmiş bir altyapıya sahip olmasını beklediğimiz bu temanın indirme rakamları her geçen gün artıyor. Ülkemizde de tanınmasını sağlamak amacı ile APK dosyalarını sizler için araştırdık ve deneyerek sizlere sunmak için bu konuyu hummalı bir şekilde hazırladık.

Seasons UI Full Android APK küçük boyutlu bir sistem olduğundan dolayı sizlere güvenlik anlamında sıkıntı yaşatacak bir uygulama da değil. Beklentileriniz nedir bilemeyiz ancak sitemiz içerisinde daha önceki süreçte de paylaşmış olduğumuz Launcher APK sistemlerini inceleme altına aldığınız zaman bu anlamda en iyi seçeneği keyfinize en uygun şekilde bulabilme şansına sahip olacaksınız.

Seasons UI Full sürüm Android APK download için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklamanız yeterlidir. Tema işletim sisteminizin diline uyum sağlayarak TÜRKÇE kullanım seçeneklerini sizlere sunmak üzerine kurulmuştur.

1205 kez indirildi