Samurai Shodown 2 APK v1.5

Samurai Shodown 2 APK v1.5

LisansÜcretsiz
Dil1.5
Dosya Boyutu48 MB
ÜreticiSNK PLAYMORE
İşletim Sistemi2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (48 MB)
1859 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Samurai Shodown 2 Hile APK İndir v1.5

Samurai Shodown 2 Android APK

Samurai Shodown 2 Android APK

Bu yazımızda sizleri geçmiş yıllara götürecek olan mükemmel ötesi bir mobil oyun yapımı olan Samurai Shodown 2 Android hile APK uygulamasına çok daha yakından bakacak ve fikir sahibi olurken APK dosyasını indirmenize de yardımcı olacağız. Atari dönemlerimizin olmazsa olmaz oyun tarzlarından birisi de sizlerin de bildiği üzere DOS grafiklere sahip oyunlardır. Atari salonlarına giderek büyük platformlarda bu tip oyunları oynardık. Street Fighter, zaten bu sektörün temel taşlarından birisi olarak dikkatleri çektiği gibi çok büyük bir yapımdır. Zaman içerisinde farklı yapımlar da ortaya çıkmıştır.

Samurai Shodown 2 hileleri ile alakalı olarak henüz net veriler elimizde yok. Ancak bu oyunda hile ile alakalı olarak herhangi bir unsur olduğunu da düşünmediğimden dolayı sizlere daha farklı seçenekleri sunma yoluna da gidemiyorum. Oyunumuz, yazılımcı şirketi tarafından DOS grafikleri ile hazırlanmış ve bizlere ihtiyacımız olan o geçmiş dönemdeki atari grafiklerini en iyi şekilde sunuyor diyebiliriz. Savaşçı tasarımları ve oyunun oynanış seçenekleri incelendiği zaman da oldukça üzerinde durulan oyunlardan birisi olarak fark yaratmış. Tabi ki yakın bir zaman dilimi içerisinde çok daha modern seçenekler üzerine sizlere olanaklar sağlanacak ve fark yaratacak alanlara eğilim gösterebileceksiniz.

Samurai Shodown 2 hile APK indir seçeneğinin boyutu son derece küçük olduğundan rahatlıkla kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan değerlendirme altına alabileceğiniz oyunlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Oyunun gerçekten ciddi bir eğlence sunduğunu ve geçmiş dönemlerde bu tip atari salonlarının benim gibi bağımlısı olan kişiler için son derece mükemmel olanaklar sunacağını da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz. Fark yaratan kaliteli bir detay olarak da niteleyebiliriz. Oyunu yapanlara buradan bir kere daha teşekkür etmemiz gerekiyor.

Samurai Shodown 2 hile APK download seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sorunsuz bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Oyunun TÜRKÇE dil seçeneğinin olmadığını da ek olarak söylememiz gerekiyor.

1859 kez indirildi