Runtastic Running PRO APK v6.5

Runtastic Running PRO APK v6.5

LisansÜcretsiz
Dil6.5
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiRuntastic
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (34 MB)
1212 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Runtastic Running PRO Uygulama APK İndir v6.5

Runtastic Running PRO Android APK

Runtastic Running PRO Android APK

Spor yapmayı seven ve aynı zamanda sitemizin içeriği ile de doğru orantılı olarak akıllı telefon kullanıcıları için bı yazımızda Runtastic Running PRO Android APK indir isimli mobil uygulamayı çok daha yakından inceleyecek ve bilgi sahibi olabilmeniz için en iyi seçenekleri sizlere sunacağız. Spor yapmak, sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlardan birisidir. Tüm uzmanların bu anlamda en çok dikkat ettikleri unsurlardan birisi de sizlerin tahmin edebileceği üzere koşu konusudur. İnsan vücudunun kendini sürekli olarak derli toplu tutması ve sorun yaşanmaması için spor yapmak en önemli seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bu uygulamanın esprisi ne diyebilirsiniz. Şimdi bununla ilgili detaylara da geçiyoruz sayın okuyucular.

Runtastic Running PRO Full sürüm APK uygulaması sayesinde sorunsuz bir şekilde koşu mesafeniz, kalp ritmi ölçer ya da kalori ile alakalı olarak tüm detayları sorunsuz bir şekilde takip edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Sensörlü telefonlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilme imkanına sahip olabileceğiniz bu uygulama ile birlikte herhangi bir sorun yaşamaksızın koşular ile alakalı tüm detaylarınızı tek bir ekran üstünde görebileceksiniz. Ayrıca belirtmekte yarar var ki Play Store üzerinde uygulamanın 9,99 TL olarak ücretli bir şekilde satışa sunulduğunu ve dünya genelinde ilgi gördüğünü de söylememiz gerekiyor.

Runtastic Running PRO Full Android APK uygulaması ile birlikte artık spor yapmak çok daha keyifli ve etkileyici. Bu uygulama özellikle yeni dönem akıllı telefon modellerinde kullanıldığı takdirde çok iyi seçenekler sunuyor ve sapma sorunu kesinlikle olmuyor. Yazılımcı şirket amacına uygun bir şekilde hareket ederek uygulamayı mümkün olan en etkileyici şekilde geliştirmiş ve gerçekten takdire şayan bir durum ortaya çıkmış. Satış ücretini de gerçekten hakeden bir uygulama diyebiliriz. Benim şahsım adına oldukça hoşuma giden bir uygulama oldu.

Runtastic Running PRO Full sürüm Android APK download seçeneği sayesinde programda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ancak TÜRKÇE dil seçeneği henüz mevcut değil bilmenizde yarar var.

1212 kez indirildi