Root Uninstaller Pro APK v8.6

Root Uninstaller Pro APK v8.6

LisansÜcretsiz
Dil8.6
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiRoot Uninstaller
İşletim Sistemi2.0.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.4 MB)
2024 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Root Uninstaller Pro Uygulama APK İndir v8.6

Root Uninstaller Pro Android APK

Root Uninstaller Pro Android APK

Mobil cihazlarınızdan kalıntı bırakmadan sorunsuz bir şekilde dosya silmenize imkan tanıyan uygulamalardan birisi Root Uninstaller Pro Android APK indir uygulamayasını sizlere sunacağız ve özelliklerinden biraz bahsedeceğiz. Adından da anlayabileceğiniz üzere bu uygulamayı telefonlarınızı root hale getirmeden ne yazık ki kullanma imkanınız olmuyor. Hal böyle olunca ne yapacağınızı çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bu uygulama sizlere sistemin güvenliği ve işleyişi ile alakalı olarak çok iyi seçenekler sunacak ve bununla birlikte çok daha farklı alanlarda değerlendirme yapmanızı sağlayacak. Gelişmiş bir sistem uygulaması da denebilir. Şimdi teknik detaylarını daha yakından inceleyelim.

Root Uninstaller Pro Full sürüm APK uygulaması sayesinde cihazlarınızdan herhangi bir oyun ya da uygulama silmek istediğinizde bunu kalıcı olarak sorunsuz bir şekilde yapmanıza imkan tanıyan uygulamalardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Tıpkı bilgisayarlarımızda kalıcı olarak dosya silmek için kullandığımız Revo Uninstaller programı gibi düşünebilirsiniz. Bu da mobil aygıtlar için hazırlanmış olan gelişmiş bir mobil uygulama olarak dikkatleri üzerine çekiyor desek yanılıyor olmayacağız.

Root Uninstaller Pro Full Android APK uygulamasını Google Play Store üzerinden edinmek istediğinizde 7 TL dolaylarında bir ödeme yapmak durumunda olacaksınız. Ancak biz her zaman olduğu gibi sizlere son derece iyi seçenekleri ücretsiz indirme yöntemi ile sunmaya devam ediyoruz. Bildiğimiz gibi cihazlarımızdan her dosya sildiğimizde mutlaka ki gerisinde kalıntı olarak dosya bırakır ve bu dosyaları birçok program bulamaz. Kalıntılar zaman içerisinde tehlikeli yazılımlar haline dönüşürler ve dolayısı ile birlikte sıkıntılar baş göstermeye başlar. Amacımız bunun tam anlamı ile önüne geçmek. Bu uygulama da sizlere dosya silme işlemi yaparken gerisinde en ufak bir kalıntı bırakmayacak kadar işlem alanı sunuyor.

Root Uninstaller Pro Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz bir şekilde değerlendirme altına almak için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklayabilirsiniz. Root işlemleri ile alakalı olarak internet üzerinden cihazınıza özel araştırma yapabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği şuan için ne yazık ki aktif bir şekilde kullanılamıyor.

2024 kez indirildi