Root Cleaner APK v4.1.2

Root Cleaner APK v4.1.2

LisansÜcretsiz
Dil4.1.2
Dosya Boyutu1 MB
ÜreticiJuwe11
İşletim Sistemi3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 MB)
1356 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Root Cleaner Uygulama APK İndir v4.1.2

Root Cleaner

Root Cleaner

Yeni bir Android araç incelemesi ile sizlerleyiz ve bu konumuzda sizlere Root Cleaner Android APK indir seçeneğini inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi Android aygıtların hemen hemen tamamını son dönemlerde ROOT etme gibi bir sorun ortaya çıktı. İnsanlar telefonu çok daha aktif bir şekilde kullanabileceklerini zannederek telefonları root hale getiriyorlar. E be arkadaşım, sen root özelliğini açarsan telefonunun tüm güvenlik duvarını kaldırmış olursun. Hiç mi araştırmıyorsun? İnsan biraz bizim gibi web sitelerini bu anlamda inceler de bizim yararımıza ne gibi bilgiler paylaşmışlar diye merak eder. Her neyse artık yapmışsın bir hata.

Root Cleaner Full sürüm APK uygulamasını sizlere sunmamızda ki öncelikli amaç, yukarıdaki hatayı yapan kullanıcılarımızın telefonlarında ki güvenlik sorunlarını mümkün mertebe ortadan kaldırmak. Root olan bir telefon güvenlik anlamında zaafiyetleri olan bir telefon anlamına gelir ve bunun önlemini almadığınız takdirde kısa zaman içerisinde çok ciddi sıkıntılar ile boğuşmak zorunda olacağınızı kati surette unutmamanız gerekiyor. Çünkü telefonlarınızda güvenlik açığı veriyorsunuz ve bu ciddi anlamda sıkıntı yaratıyor. Gel beni HACKLE.

Root Cleaner Android APK sizlere telefonunuzda root ile alakalı olarak getirilen tüm sıkıntıların çözümünde ve telefonunuzun az da olsa rahatlamasında destek sunuyor. Son dönemlerde geliştirilmiş en etkileyici root temizleme araçlarından birisi olduğunu da söyleyebilirim aslında. Türkiye genelinde kullanım oranları her geçen gün çok daha fazla artan bu uygulamayı APK ile güvenli bir şekilde indirmek isteyen kullanıcılarımız için yeniden düzenledik. Uygulama arayüzü anlamında ilk defa bu tip bir uygulama kullanacak olanlar için karmaşık ve soru işaretli olabilir. Bunun önüne geçebilmek için işi bilen biri ile uygulamayı kullanmanız çok daha mantıklı olacaktır kanısındayım.

Root Cleaner Full sürüm Android APK download yukarıdaki İNDİR butonununda saklı bir şekilde sizleri bekliyor. Uygulama TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olmadığından dolayı eleştirilerimi yönelteceğim bir uygulama. Gerçi bu tip sistem uygulamalarının hiçbirisinde dil seçeneği anlamında TÜRKÇE yer almıyor. Yadırgamamak lazım.

1356 kez indirildi