Regained Castle APK v1.0.2

Regained Castle APK v1.0.2

LisansÜcretsiz
Dil1.0.2
Dosya Boyutu430 MB
ÜreticiSungift Games
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (430 MB)
1199 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Regained Castle Hile APK İndir v1.0.2

Regained Castle Android APK

Regained Castle Android APK

Farklı konsepte sahip ilerlemeli ve macera dolu gelişmiş bir mobil oyun arayışı içerisinde olanlar için güzel bir önerimiz var. Bu yazımızda sizlerle birlikte Regained Castle Android hile APK seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Android oyunlar içerisinde son dönem dünya gündemi içerisinde yer alan son derece fantastik ve bir o kadar da sürükleyici mobil oyunlardan birisi diyebiliriz. Oyunun yukarıdaki resmi bu anlamda sizlere yorum yapmanız için fikir sunacaktır ancak aşağıda yer alan tanıtım videosunu inceleyerek çok daha net bir şekilde fikir sahibi olabileceğiniz oyunlardan birisidir. Şimdi gelelim oyun ile alakalı olarak teknik detaylar kısmına.

Regained Castle hileleri ile alakalı olarak ne yazık ki şuan elimizde net bir done yok ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde ne gibi seçenekler sunulur bilmiyoruz. Kaliteli telefonlarda çok daha iyi bir deneyim yaşayabilmeniz için OBB dosyasını da sizler için tek bir dosya içerisinde topladık. Bu neden dolayısı ile 430 MB gibi son derece ciddi bir rakam ortaya çıktı. Ancak iki dosyayı da sorunsuz bir şekilde kullanırsanız oyunu oynadığınıza kati surette pişman olmayacaksınız. Entrikanın gölgesinde ve gizemli olayların içerisinde mantıklı düşünmek zorunda olan birisiniz.

Regained Castle hile APK indir seçeneğini uzun araştırmalarımız sonucunda sizler için elde ettik ve sitemizin kapsamlı içeriğinde sizlere en güvenilir şekilde sunmak istedik. Oyunu Google Play Store üzerinden aratıp indirmek istediğinizde normal şartlarda 15 TL dolaylarında bir ücret ile satışa çıkarıldığını göreceksiniz. Son dönem mobil oyunları içerisinde en pahalı olanlardan birisi olduğu gibi en kaliteli olanlardan birisi olarak da niteleyebilirim. Gerçekten sizi indirdiğine pişman etmeyecek mobil oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Regained Castle Android hile APK download ücretsiz olarak gerçekleştirebilmek adına yukarıda yer alan İNDİR butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda yorum atabilirsiniz. Oyunun TÜRKÇE dil seçeneği ne yazık ki mevcut değildir.

1199 kez indirildi