Real Steel APK v1.27.1

Real Steel APK v1.27.1

LisansÜcretsiz
Dil1.27.1
Dosya Boyutu270 MB
ÜreticiReliance Big Entertainment (UK) Private Limited
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (270 MB)
1465 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Reel Steel Hile APK İndir v1.27.1

Reel Steel Android APK

Real Steel Android APK

Film versiyonu ile birlikte kısa zaman içerisinde çok ciddi bir ilgi gören ve izleyenleri kendisine hayran bırakan filmin Real Steel Android hile APK oyun sürümü ile birlikte sizlerin karşınızdayız. Sitemizin geniş kapsamlı içeriği içerisinde sizlere sürekli olarak en iyi seçenekleri en kısa zaman dilimi içerisinde sunma amacı içerisine giriyoruz. Genel olarak filmlerden uyarlanan oyunlar herkes için ilgi çekici seçenekler sunuyor ve bununla birlikte ortaya çok daha yaratıcı seçenekler çıkıyor. Yazılım şirketlerinin sürekli daha iyisini arzulaması da bu anlamda kısa vadeli olarak günümüz teknolojilerini değerlendirerek de insanlara hediye edilecek yeni oyunlar artış gösteriyor diyebiliriz.

Real Steel hileleri ile alakalı olarak sizleri çok fazla bekletmeyecek ve bu anlamda daha farklı seçenekleri de sizlere sunmak adına yukarıdaki İNDİR butonu arkasında oyun ile alakalı olarak tüm beklentilerinizi indirme olanağı sunuyor olacağız. OBB ve APK dosyalarını sizler için tek bir dosya içerisinde birleştirdik. Kısacası yukarıda indireceğiniz dosya boyutu biraz yüksek olsa da tek bir paket içerisinde ihtiyacınız olan tüm seçenekleri indirip telefonunuza aktarabileceksiniz. Grafik anlamında ve oynanış anlamında son derece iyi bir şekilde kurgulanmış eğlenceli mobil aksiyon oyunlarından birisi olarak da niteleyebiliriz.

Real Steel hile APK indir oyunu içerisinde eğer ki filmini izlediyseniz bir oyuncu savaşları içerisinde yer alacaksınız. Kendinize ait robotlar olacak ve bu robotlar ile birlikte başka robotlara karşı mücadele ederek kısa bir zaman dilimi içerisinde sürekli üst liglere tırmanmaya çalışacaksınız. Üst liglere çıkarken robot özelliklerini çok daha ciddi özelliklere yükseltme şansına sahip olacak ve fikir edinebileceksiniz. Oyun gerçekten indirdiğinize değecek son dönemlerde oynadığım en iyi mobil oyunlardan birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilirim.

Real Steel Android hile APK download seçeneğini değerlendirirken henüz TÜRKÇE dil seçeneğinin olmadığını ancak yakın zaman içerisinde bu seçeneğin de planlanlandığını hatırlatmak istiyoruz.

1465 kez indirildi