Rad Boarding APK v1.0

Rad Boarding APK v1.0

LisansÜcretsiz
Dil1.0
Dosya Boyutu105 MB
ÜreticiNoodlecake Studios Inc
İşletim Sistemi4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (105 MB)
1129 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Rad Boarding Hile APK İndir v1.0

RAD Boarding Android APK

RAD Boarding Android APK

Çağkan ile oyun inceleme süreci devam ediyor. Bu yazımda sizlere henüz çıkarılan bir oyun olan Rad Boarding Android hile APK konusu ile alakalı olarak detayları sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için en iyi örnekleri çok daha yakından inceleyeceğim. Tahmin edebileceğiniz üzere oyun incelemelerinde ve paylaşımda çığır açma yoluna doğru gidiyoruz. Rad Boarding, grafikleri ve oynanış seçenekleri ile son derece mükemmel imkanlar sunan oyunlardan birisi olacak gibi. Skater manyağı olduğum için ayrıca oyuna bittim.

Rad Boarding hilesi ile alakalı olarak henüz olmasa da zaman içerisinde oyunu çözdükçe sizlere yeni bilgiler sunacağız. Oyunun yukarıdaki resmi ve aşağıdaki tanıtım videosunu incelediğiniz zaman Skater üzerinde farklı bir konsept kullanılarak hazırlanmış oyunlardan birisi olduğunu anlayabiliyorsunuz. Mükemmel ötesi grafikler, harika stil hareketleri, iyi kurgulanmış engeller ve zorluk derecesi sürekli doruk noktalara tırmanan bir nevi sirkülasyon. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Play Store en popüler oyunlar listesinde başarılı bir şekilde yer almasını umduğum oyunlar arasında olacak. Şirket oyunu tek seferde nokta atışı yapabilmek adına yapmış ve bence çok da etkili olmuş.

Rad Boarding hile APK indir seçeneği zaten yukarıdaki koca İNDİR butonunun ardında gizli bir şekilde sizleri bekliyor. Hile konusunda şuan bir şey yapamıyorum dediğim gibi. Oyunu çok daha yakından incelemek gerekiyor ve siz değerli okuyucularımıza feda olsun diyoruz. Çok fazla yağ yakmadan oyunun diğer detaylarına geçiyoruz. Oyunda sosyal medya entegrasyonu da var. Etkileşimli bir şekilde mükemmel ötesi deneyim yaşayacaksınız.

Rad Boarding Android oyun APK indir seçeneğimiz sayesinde Play Store ile uğraşmak istemeyen ve bu tip oyunları arşivlemek isteyen siz değerli oyuncularımıza imkan tanıyoruz. TÜRKÇE dil seçeneği yok. Eleştirmem gerek. Ama eleştirmiyorum. Adamlar oyunu yapmaktan çeviri yapmaya zaman bulamamışlar gibi kendi kendime klişe bir bahane buldum, inanıyorum. İnanılmaz bir Skater deneyimi ve eğlenceli zaman geçirebilmek için kesinlikle tavsiye ettiğim mobil oyunlar arasında.

1129 kez indirildi