Quicker APK v1.8.9

Quicker APK v1.8.9

LisansÜcretsiz
Dil1.8.9
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiSergej Shafarenka
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.5 MB)
1744 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Quicker Uygulama APK İndir v1.8.9

Quicker Android APK

Quicker Android APK

Android cihazların en güzel yanlarından birisi de kolay menü dediğimiz üst panelinin olmasıdır. Bu konumuzda sizlerle birlikte Quicker Android APK indir seçeneğini inceleyecek ve üst paneli nasıl çok daha kullanışlı ve görsel anlamda kaliteli bir hale getirebiliriz bunu net bir şekilde görebileceğiz. Bildiğiniz gibi Android uygulamaları sistemi daha verimli hale getirmek ve daha gelişmiş seçenekleri sizlere sunabilmek için son derece profesyonel ve bir o kadar da kurgusal şekilde geliştiriliyor. Kolay menünüzde istediğiniz öğelerin yer alması sizler için çok büyük önem arz ediyor olabilir. Üstelik klasik görünümden sıkılmış ve çok daha görsel bir hale getirebilme gibi bir amaç içerisinde girmiş olabilirsiniz. Bunlar son derece normal ve bizlerde sizler için uzun araştırmalar sonucunda bu uygulamayı bulabilme fırsatını yakaladık.

Quicker Full sürüm APK seçeneği sayesinde Android cihazlarınızın üst panel kısmını son derece görsel ve bir o kadar da işlevsel hale getirebileceksiniz. Bu uygulama aynı zamanda son derece işlevsel bir uygulama olduğundan dolayı telefonunuzun şarj kullanım düzeyini dengelemek ve ekran parlaklığına bağlı şarj tüketimini engellemek için mükemmel bir ara panele sahip. RAM kısmını tek bir buton ile boşaltmak da bu uygulamanın sizlere sunduğu diğer özelliklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Son derece işlevsel ve bir o kadar da gelişmiş bu uygulamanın dünya genelinde kısa zaman içerisinde en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olması sizlere kaliteyi açıklıyor.

Quicker Full Android APK seçeneği sayesinde yukarıdaki paneli indirdiğiniz zaman son derece görsel ve bir o kadar da işlevsel seçenekleri görebilme şansına erişeceksiniz. Bu paneli istediğiniz uygulama ya da özelliklere göre kendiniz şekillendirebilecek ve zaman içerisinde RAM boşaltma ya da şarj tasarrufu gereksinimlerinizi de tek bir butonu kullanarak sorunsuz bir şekilde değerlendirme altına alma şansınız olacak.

Quicker Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz olarak indirmek ve bu imkanlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için yukarıdaki İNDİR sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

1744 kez indirildi