Prune APK v1.0.32

Prune APK v1.0.32

LisansÜcretsiz
Dil1.0.32
Dosya Boyutu48 MB
ÜreticiJoel McDonald
İşletim Sistemi2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (48 MB)
1490 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Prune Hile APK İndir v1.0.32

Prune Android APK

Prune Android APK

Farklı bir mobil oyun deneyimi arayan okuyucularımız için bugün bendeniz Çağkan SEZGİN, sizlerle birlikte  Prune Android hile APK oyununu çok daha detaylı bir şekilde ele alacak, inceleyecek ve APK dosyasını indirebilme şansına da sahip olabileceğiz. Son dönemde bireysel yazılımcıların kendileri için geliştirdikleri ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde popüler hale gelmiş olan birçok farklı uygulama olduğunu biliyoruz. Ancak bu oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde popüler olması ve satın alınma rakamlarının da yüksek olması benim ilgimi cezbeden öncelikli unsurlardan birisi olarak da dikkat çekti. SATIN ALMA diyorum dikkat edin. Bu nokta çok önemli çünkü geliştirici uygulamayı 12 TL gibi bir fiyata ücretli olarak satıyor.

Prune hileleri ile alakalı olarak sizler için hazırlamış olduğumuz dosyalar yukarıda indireceğiniz belgelerin içerisinde sorunsuz bir şekilde yer alıyor diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde bu oyun efsane olabilir. Aklın ve sabrın sınırlarını sonuna kadar zorlayan bu oyunun kurgu ve oynanış seçenekleri anlamında mükemmel ötesi seçenekler sunması da oyunun satış rakamlarını kısa zaman içerisinde doruk noktalara çıkarak diğer unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Oyunun resminden bir şey anlaşılmıyor evet ancak her ne olursa olsun oynadığınız zaman oyunun ne kadar fark yaratan seçeneklere sahip olduğunu da görebilme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Prune hile APK indir seçeneği sayesinde bu mükemmel uygulamayı sorun yaşamadan APK arşivinize ekleyebilme ve insanlara sunabilme gibi bir imkanınız da olacak. Türkiye’nin en büyük Android APK arşivi olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde en iyi seçenekler üzerine eğilim gösteriyor ve sizlerin sorunlarına en kısa zaman içerisinde yanıt verebilmek adına elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz da denebilir. Oyunun kurgusu da son derece iyi diyebilirim sizlere bu anlamda.

Prune Android hile APK download seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklayarak işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle ama kesinlikle unutmayınız.

1490 kez indirildi