ProShot APK v3.2

ProShot APK v3.2

LisansÜcretsiz
Dil3.2
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiRise Up Games
İşletim Sistemi5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.3 MB)
1528 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

ProShot Uygulama APK İndir v3.2

ProShot Android APK

ProShot Android APK

Android cihazlar için geliştirilmiş olan fotoğraf geliştirme ve görüntü alma programları ile alakalı olarak son dönemin en iyilerinden birisi olan ProShot Android APK indir seçeneğini sizlere sunacak ve uygulama ile alakalı olarak deneyimlerimizi derinlemesine bir şekilde sunacağız. Bildiğiniz gibi birkaç senelik dilim içerisinde Selfie kavramı dünya genelinde popüler hale geldi ve hal böyle olunca insanların fotoğraf kavramlarına karşı bakış açılarında da çok ciddi bir değişim oldu diyebiliriz. Uygulamalar artık çok daha fazla ön plana çıkmaya başladı ve insanlar artık internet üzerinden kolay bir şekilde araştırma yapmayı da ciddi anlamda seviyor.

ProShot Full sürüm APK seçeneğini uzun araştırmalarımız sonucunda sizlere sunmak istiyoruz. Bundan bir süre önce uygulamayı yine sizlere sitemizde sunmuştuk ve şuan çok daha yeni özellikler ile getirilen güncellemeyi de sitemizde sizlere sunmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Son dönemlerde gördüğüm en profesyonel ve etkileyici uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor da diyebilirim aslında. Pratik uygulamalara hayran olan kullanıcılarımız için en iyi seçenekleri tek bir çatı altında etkin olarak toplayan uygulamalardan biri.

ProShot Android APK uygulaması içerisinde fotoğraf netleştirme, netliği bozmadan karelere zoom yapma ya da odak noktası belirleyerek Photoshop efektleri ile fotoğrafı çok daha profesyonel hale getirme gibi bir imkanınız oluyor da diyebiliriz. Kısa vadede herkesin ilgisini çeken bu uygulamanın basit arayüzü da beğenilmesinde ki en büyük etkenlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Eee daha ne olsun değil mi dostlar? Adamlar resim ile alakalı en iyi deneyimleri bizlere sunmuşlar.

ProShot Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan büyük İNDİR sekmesine tıklayabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama ne yazık ki TÜRKÇE dil seçeneğine sahip değil ve bu neden dolayısı ile biraz kullanımı öğrenmeniz için kurcalamanız gerekecek. Alıştığınız zaman zaten fotoğraf çekimi konusunda ne kadar iyi seçenekleri sizlere sunduğunu görebilme şansına da sahip olacaksınız.

1528 kez indirildi