Prisma Android APK v1.1

Prisma Android APK v1.1

LisansÜcretsiz
Dil1.1
Dosya Boyutu7.1 MB
ÜreticiPrisma Labs, inc.
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.1 MB)
2026 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Prisma Uygulama APK İndir v1.1

Prisma Android APK indir

Prisma Android APK indir

Android fotoğraf düzenleme editörleri içerisinde Google Play Store en popüler uygulamalar listesinin son dönemlerdeki en iyi uygulamalarından Prisma APK indir seçeneğini sizlere sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapma yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde özellikle Instagram kullanımının yaygın hale gelmesi ile birlikte fotoğrafları daha görsel bir hale getirme amacı içerisinde olan insanların fotoğraf düzenleme editörü arayışı içerisine girdiğini biliyoruz. Bu uygulama son dönemlerin en iyilerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor da diyebiliriz.

Prisma Full sürüm APK seçeneğini sizlere sunabilmek için internet üzerinde oldukça kapsamlı bir araştırma yaptık ve bu araştırmanın sonunda APK dosyasını indirdik, güvenlik taramalarını yaptık ve sitemiz içerisinde siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunma yolunda da somut adımlar attık. Pratik bir arayüz içerisinde son derece kullanışlı ve bir o kadar da ilgi çekici mobil uygulama modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek de sanıyorum ki yanlış bilgi vermek olmaz. Uygulama her anlamda profesyonel seçenekleri sizlere sunuyor ve Prisma Android uygulaması özellikleri ile alakalı sizleri bilgilendirme yoluna gitmek istiyoruz.

Prisma Uygulaması Özellikleri

  1. Resim boyutlandırma ve kırpma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilme şansına sahip olursunuz.
  2. Çizgisel fotoğraf efektleri ile birlikte resimlerinizi manipülasyon ile renklendirebilir ve farklılaştırabilirsiniz.
  3. Çeşitli renk efektleri ile resimlerinize farklı renkler kazandırabilirsiniz.
  4. Yazıların üzerine sorunsuz bir şekilde yazılar yazabilir ve Snapchat tarzı uygulama modellerindeki gibi süsleyebilirsiniz.
  5. Resimlerinizi direk uygulama arayüzünden dilediğiniz tüm sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

 

Prisma Full Android APK seçeneğini sitemizin sizlere sunduğu sizlere sunmuş olduğu eşsiz olanakları değerlendirme altına alarak sorunsuz bir şekilde değerlendirme şansına sahip olabileceksiniz. Prisma Android uygulamasının son dönemde Google Play Store en çok indirilenler listesi içerisinde olduğunu da ek olarak hatırlatmakta yarar görüyorum. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz genelinde de son derece ilgi gören bir resim düzenleme uygulamalası olarak kayıtlardaki yerini başarılı bir şekilde aldı.

Prisma Full sürüm Android APK download seçeneğinden yararlanabilmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayabilir ve APK dosyasını sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten telefonunuza atabilir ve kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapma şansına sahip olabilirsiniz.

2026 kez indirildi