PrimU Walls APK v1.1.2

PrimU Walls APK v1.1.2

LisansÜcretsiz
Dil1.1.2
Dosya Boyutu2.6 MB
ÜreticiMiriyampalli Sasikanth
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.6 MB)
1310 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

PrimU Walls Uygulama APK İndir v1.1.2

PrimU Walls Android APK

PrimU Walls Android APK

Android işletim sistemini yenilemeye ve görüntü anlamında farklılık yaratmaya yönelik olarak sizleri bilgilendirebilmek adına PrimU Walls Android APK indir seçeneğini çok daha yakın bir şekilde inceleyeceğiz. Son dönemlerde ülkemiz genelinde de tanınmaya başlanan son derece ilgi çekici bir mobil uygulama olarak söyleyebiliriz. Aslında bu yazılımlar artık uygulama olarak değil launcher adı ile yaygın hale getirilmiştir. Android işletim sistemine günceleştirme alamayanlar ya da mevcut görünümden kısa vade içerisinde sıkılmış olan insanlar için bu launcher son derece ilgi çekici. Doğrudan tema değiştirmeye yönelik bir uygulama değildir. Image ağırlıklı bir sistem olduğundan dolayı doğrudan görsel odaklı bir uygulama olarak da dikkat çeker.

PrimU Walls Full sürüm APK seçeneğini değerlendirdiğiniz zaman akıllı telefonunuzun ana ekran görüntüsünde çok renkli seçenekleri değerlendirebilme şansına sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda kafanızda herhangi bir güvenlik soru işareti olmaksızın bu deneyimi sorunsuz bir şekilde deneyim edebleceksiniz. Uygulama içerisinde FULL HD çözünürlük ile hazırlanmış olan birçok farklı Android Wallpaper seçeneği yer alıyor. Dilediğinizi seçerek yine uygulama arayüzünde sorunsuz bir şekilde atayabilecek ve ağırlaşma gibi sorunlar ile mücadele etmek durumunda da olmayacaksınız. Kısacası ortaya ilgi çekici bir uygulama sunduğumuzu da söyleyebiliriz.

PrimU Walls Full Android APK seçeneğini sizlere sunabilmek adına internet üzerinde çok ciddi bir şekilde araştırma yaptık. Bu araştırmalarımız sonucunda da APK dosyalarını indirerek sorunsuz bir şekilde denemelerini yapmış ve sizlere sunmuş da bulunuyoruz. Birkaç senelik dilim içerisinde bu anlamda yerli seçeneklerin de çıkarılacağını ciddi anlamda ümit ettiğimizi de söylememiz gerekiyor. Uygulamayı tanıtmak amacı ile denemelerini yaptık ve gerçek anlamda ilgi çekici bir uygulama olduğunu da söyleyebilirim. Ciddi anlamda renkli görseller de sizlere sunuluyor. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına adımlar atıyoruz.

PrimU Walls Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirdiğiniz zaman TÜRKÇE dil seçeneğini kullanamayacaksınız ve buna ihtiyacınız olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

1310 kez indirildi