Pokemon GO APK v0.33.0

Pokemon GO APK v0.33.0

LisansÜcretsiz
Dil0.33.0
Dosya Boyutu61 MB
ÜreticiNiantic, Inc.
İşletim Sistemi4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (61 MB)
1859 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Pokemon GO Hile APK İndir v0.33.0

Pokemon GO APK

Pokemon GO APK

Günümüz Android oyunları APK dosyaları içerisinde piyasanın en ciddi şekilde hareketli olmasına neden olan Pokemon GO Android hile APK konusunda sizlere en çok merak edilen seçenekler ile alakalı olarak bilgiler sunacak, oyunu çok daha yakından inceleyecek ve fikir edineceğiz. Türkiye genelinde bildiğimiz gibi artık akıllı telefon sistemleri çok ciddi bir şekilde yaygın hale geldi ve insanlar da oyunlara karşı daha fazla ilgi gösteriyor. Pokemon GO Android oyunu, kısa zaman içerisinde dünya genelinde en ciddi şekilde kendisini gösteren oyunlardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz.

Pokemon GO hileleri internet üzerinde çok ciddi bir şekilde araştırılmaya başlandı. Gerçek zamanlı interaktif oyun modelinin ilk kaliteli örneği olarak dikkat çeken bu oyun ile alakalı olarak hileler daha şimdiden çıktı. Pokemon GO harita hilesi, örnek olarak internet üzerinde en çok araştırılan hile türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. GP hilesi yine aynı şekilde insanların en çok araştırdıkları hile türleri arasında yer alıyor diyebiliriz sanırım. Dünyanın en çok ilgi gören mobil oyunu olarak haberlere dahi konu olan bu harika oyunu biraz daha yakından inceleyelim ve sorularınıza yanıt bulalım istiyoruz.

Pokemon GO Nedir?

Günümüz mobil oyun sistemlerinde alışık olduğumuz modellerin aksine gerçek zamanlı ve gerçek harita üzerinde hareketli bir şekilde oynanan günümüzün en yeni konseptli mobil oyun modellerinden birisidir. Yıllar öncesinde televizyonlarda yayınlanan Pokemon çizgi filminin konseptinin olduğu gibi mobil oyun ortamına aktarıldığı gelişmiş bir oyun modelidir.

Pokemon GO Son Sürüm Android APK indir

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Öncelikli olarak Pokemon GO, telefonunuzun gerçek zamanlı konum (GPS) özelliğini kullanır ve sizlere bu anlamda seçenekler sunar. Tıpkı çizgi filmde olduğu gibi keşif yapmak ve Pokemon avlamak durumunda kalırsınız. Oyunu açtığınız an itibari ile konumuzu gören oyun, sizlere harita üzerinde Pokemon karakterlerinin olduğu yerleri gösterir. Sizler bulunduğunuz konumdan hareket ederek haritaya göre gider ve Pokemon avlarsınız. Kısacası gerçek anlamda sizi de hareket ettiren mobil oyun türlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekecektir.

Pokemon GO GPS Hilesi indir

Pokemon GO hile APK indir konusunda yukarıda verdiğimiz Fake GPS PRO uygulamasını indirerek aslında harita ile alakalı olarak canınızı sıkan tüm seçeneklerin önüne geçebilir ve rakiplerinizden bir adım daha önde olma şansına erişebilirsiniz. Bununla birlikte daha yeni seçenekleri sitemiz içerisinde yakın bir zaman dilimi içerisinde sizlere sunacağımızdan dolayı günlük olarak takip etmeyi kesinlikle ihmal etmemenizi tavsiye ediyorum.

Pokemon GO hile APK download seçeneğini yukarıda yer alan büyük İNDİR sekmesine tıklayarak değerlendirebilirsiniz. Kafanıza takılan herhangi bir soru işareti durumu olması halinde bizlere yorum kısımlarımızdan ieltebilirsiniz.

1859 kez indirildi