Photo Mate R2 APK v4.2.1

Photo Mate R2 APK v4.2.1

LisansÜcretsiz
Dil4.2.1
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiTS Systems
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (16 MB)
1367 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Photo Mate R2 Uygulama APK İndir v4.2.1

Photo Mate R2 Android APK

Photo Mate R2 Android APK

Fotoğraf kolajlama konusunda en yeni seçenekleri değerlendirme altına almak ve uygulamaları tanımak isteyenler için Photo Mate R2 Android APK indir seçeneğini sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Türkiye genelinde bu tarz uygulamalara ciddi anlamda ilgi olmaya başladı. Bunun en büyük seçeneklerinden birisi de Instagram ya da Pinterest gibi sistemlerin fazlası ile kullanılması insanları daha yeni seçenekler arama yoluna da itti diyebilmek mümkün hale geldi. Bizde sitemiz içerisinde sizler için en iyi uygulamaları incelemeye ve APK dosyası olarak ücretsiz bir şekilde indirmenize de imkan tanıyoruz denebilir. Şimdi uygulama incelemesini gerçekleştirmek istiyoruz.

Photo Mate R2 Full sürüm APK seçeneğini ücretsiz olarak değerlendireceksiniz. Bu uygulama sizlere resim kalitesi ile oynama şansı sunduğu gibi birden çok resmi kolaj haline getirme şansını da sunuyor. Türkiye genelinde bu tarz ürünlere karşı ilgi ortamının artması ile birlikte geliştirilen ve ülkemizde de sunulan uygulamanın son derece basit bir arayüzü olduğunu da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip oluyoruz. Uygulama boyut anlamında da son derece düşük olduğundan dolayı telefonunuzu kasacak bir uygulama olmadığını da söylememiz gerekiyor.

Photo Mate R2 Full Android APK seçeneğini değerlendirirken aynı zamanda uygulama içerisinde otomatik sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilme imkanına da sahip olabileceksiniz. Yani uygulamada resimlerinizi düzgün bir şekilde ayarladıktan ve FPS düzeyini belirledikten sonra otomatik olarak telefonunuzun galeri ekranına kaydedebilir ve sonrasında tek bir buton ile istediğiniz sosyal medya hesaplarınızda sorunsuz bir şekilde paylaşabilme şansına da erişeceksiniz. Bu anlamda daha yeni seçenekler yakın zaman içerisinde szlerle birlikte olacak.

Photo Mate R2 Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz bir şekilde değerlendirmek ve telefonlarınıza sorunsuz bir şekilde kurabilmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak en iyi seçenekleri değerlendirme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın. İstek konularınızı da yakın zaman içerisinde konularımız altından yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

1367 kez indirildi