Notific Pro APK v4.0.2

Notific Pro APK v4.0.2

LisansÜcretsiz
Dil4.0.2
Dosya Boyutu470 KB
ÜreticiAnand Bibek
İşletim Sistemi2.0.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (470 KB)
1327 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Notific Pro Uygulama APK İndir v4.0.2

Notific Pro Android APK

Notific Pro Android APK

Sisteminde ufak çaplı da olsa değişim rüzgarları estirmek isteyen Android kullanıcıları için bu yazımızda Notific Pro Android APK indir seçeneğini inceleyecek ve uygulamayı ana hatları ile sizlere sunmak istiyoruz. Uygulama aslında tamamen bildirim alanlarını yönetmenize ve kilit ekranında ki tüm materyalleri yönetebilmeniz için sizlere pratik seçenekler sunuyor diyebiliriz. Kolay kullanımı ve bir o kadar da sade arayüzü sayesinde telefonunda yenilik görmek isteyen insanlar genel itibari ile bu tip küçük çaplı uygulamaları fazlası ile tercih ediyorlar ve sitemizde en çok ilgi gören uygulamalardan da birisi durumunda diyebiliriz.

Notific Pro Full sürüm APK sayesinde telefonunuzda gerçekten beklemediğiniz kadar iyi bir değişim yaratacak ve bu anlamda herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda her zaman olduğu gibi sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçerek anlık olarak destek alabilme gibi bir şansınız da olacak. Bunun dışında uygulamayı indirdikten sonra virüs taramasından geçirmenize dahi gerek yok. Sitemizde sizlere sunmakta olduğumuz tüm APK dosyaları için mümkün olan en iyi tarama seçeneklerini kullanıyor ve sizlere bu anlamda bilgi sunuyoruz.

Notific Pro Full Android APK seçeneği sayesinde bildirim ekranınızı çok daha görsel ve bir o kadar da işlevsel hale getirebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Genel itibari ile diğer web sitelerinde bu anlamda sizlere detaylı bilgiler sunulmaz. Ancak APK indirirken özellikle uygulama detaylarını bilmeniz ve videolu incelemeler ile daha yakından bilgi sahibi olmanız sizlere etkin seçenekler sunar da diyebilirim. Pratik ve bir o kadar da küçük boyutlu bir uygulama olması onu bizim gözümüzde çok daha kullanılabilir hale getiren unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Notific Pro Full sürüm Android APK download TÜRKÇE dil seçeneğini sunmadığından dolayı eleştirel olarak yaklaşabileceğimiz yegane noktalardan birisidir. Ancak genel itibari ile çok daha iyi uygulamalar yakında sitemizde sizlerle birlikte olacak.

1327 kez indirildi