NBA 2K16 APK v0.0.21

NBA 2K16 APK v0.0.21

LisansÜcretsiz
Dil0.0.21
Dosya Boyutu13 MB
Üretici2K Games, Inc.
İşletim Sistemi4.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (13 MB)
4049 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

NBA 2K16 Hile APK İndir v0.0.21

NBA 2K16 Android APK

NBA 2K16 Android APK

Basketbol tutkunlarını mobil platformlarda da kendine hayran bırakacağına inandığım bir mobil oyun olan NBA 2K16 Android hile APK oyununu sizlere takdim etmekten mutluluk duyuyorum. Bendeniz Çağkan SEZGİN. 2K Sports şirketinin NBA serisini satın alması ve geliştirmeye başlaması ile birlikte sunulan seçeneklerin ne kadar iyi olduğunu saatlerce anlatmama gerek yok. Şirketler artık geliştirdikleri büyük çaplı oyunların tamamını mobil platforma aktarmakta da gecikmiyor. Mükemmel grafikler, harika ötesi bir oynanış ve insanların deneyimi iliklerine kadar hissetmeleri son derece güzel gelişmeler diyebiliriz. Basketbol oyunları zaman içerisinde bir nevi devrim yaptı ve ortaya çıkarılan seçenekler çok daha güzel seçenekler sundu.

NBA 2K16 hileleri ile alakalı olarak daha aceleci olmamak gerekiyor. Bir süre bekleyin. Oyunda kariyer ve para hileleri ile alakalı olarak en yeni seçenekler sitemizde sizlere sunulacak. Oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde etkin seçenekleri sizlere sunması da etkileyici seçenekler sunuyor. Oyunda grafikler bilgisayar ortamından farklı değil. Yani en az bilgisayar platformu kadar özenmişler ve bu da beraberinde çok daha etkileyici seçenekler getirmiş. Türkiye genelinde bu tarz oyunlara çok fazla ilgi gösteriliyor. Bu arada uyarmam gerekiyor. Play Store üzerinden baktığınız zaman oyun 23 TL dolaylarında bir fiyat ile satılıyor. Yani ücretli bir oyun.

NBA 2K16 hile APK indir seçeneğini APKAilesi.com olarak sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun araştırmalarımız sonucunda oyunu bulabilme şansına sahip olduk. Oyunun normalde boyutu 1.9 GB dolaylarında ancak APK boyutu olduğundan dolayı bu anlamda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Türkiye genelinde indirme rakamları daha şimdiden belli bir sınıra ulaştı. Kısacası sizlerde oyunu indirmek istiyorsanız sıkıntı yaşamadan hemen sitemiz üzerinden indirin. APK uzantılı bir şekilde indirme şansına erişeceksiniz.

NBA 2K16 Android hile APK download seçeneğini değerlendirebilmek için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklayarak en iyi seçenekleri bulabilecek ve fikir edineceksiniz. Gelecek dönemde farklı olarak daha güzel oyunları sitemiz içerisinde sizlere sunmaya da devam edeceğiz.

4049 kez indirildi