My HDR Camera Pro APK v1.4

My HDR Camera Pro APK v1.4

LisansÜcretsiz
Dil1.4
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiBTFactor
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.7 MB)
1449 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

My HDR Camera Pro Uygulama APK İndir v1.4

My HDR Camera Pro Android APK

My HDR Camera Pro Android APK

Yeni nesil fotoğraf düzenleme editörlerinden birisi olan My HDR Camera Pro Android APK indir uygulamasına sizler ile birlikte çok daha yakından bakacak ve detayları net bir şekilde izleyebilme şansına da sahip olacağız. Yakın bir zaman dilimi içerisinde Instagram paylaşımlarının çok daha ciddi boyutlara ulaşması ve insanlar arasında yaygın hale gelmesi, beraberinde resim düzenleme editörlerine karşı muazzam bir ilgi ortamı da beraberinde getirmiştir. Amacı itibari ile de fark yaratan bir uygulamadır.

My HDR Camera Pro Full sürüm APK uygulaması ile birlikte Photoshop programında yapabildiğimiz birçok farklı efekti resimlerimize uygulayabilme şansına sahip oluyoruz. Photoshop uygulaması içerisinde birkaç farklı işlem ile uyguladığımız efektleri bu programda birkaç küçük tıklama ile birlikte sorunsuz bir şekilde uygulayabilme şansına da sahip olacağız. Uygulamanın boyutu son derece küçük olduğundan dolayı her ne olursa olsun performans anlamında sizlere sıkıntı yaratmayacak. Denedik ve denemelerimiz sonucunda da başarılı not verdiğimiz bir uygulama oldu.

My HDR Camera Pro Full Android APK uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek istediğinizde öncelikli olarak 9 TL gibi bir rakam ödemek durumunda olacağınızı da kesinlikle unutmayın. Geniş kapsamlı kütüphanemiz içerisinde sizlere bu anlamda en ilgi çekici seçenekleri sunacağız. Uygulamayı indirip kurduğunuz an itibari ile kameranız ile entegre bir hale geliyor ve sonrasında ise sizler bu konuda çok daha farklı seçenekleri inceleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Kamera’da fotoğraf çekerken anlık olarak efektleri uygulayabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Bu anlamda da birçok uygulamaya nazaran bir adım daha ön planda olan kamera uygulamaları içerisinde yer alıyor diyebiliriz.

My HDR Camera Pro Full sürüm Android APK download seçeneğini indirebilmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulamayı öğrenebilmek için bir süre kurcalamanız gerekecek. Zira uygulamanın TÜRKÇE dil seçeneği yok ve bu neden dolayısı ile çok daha dikkatli bir şekilde denemelerini yapmanız önem arz edecektir.

1449 kez indirildi