Modern Combat 4: Zero Hour APK v1.2.0f

Modern Combat 4: Zero Hour APK v1.2.0f

LisansÜcretsiz
Dil1.2.0f
Dosya Boyutu25 MB
ÜreticiGameloft
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (25 MB)
3098 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(6 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Modern Combat 4: Zero Hour Hile APK İndir v1.2.0f

Modern Combat 4: Zero Hour Android APK

Modern Combat 4: Zero Hour Android APK

Dünyanın en iyi mobil oyun geliştiricilerinden birisi olan Gameloft yine bizlere Modern Combat 4: Zero Hour Android hile APK adında mükemmel ötesi bir macera oyunu hediye ederek sektördeki en iyi firma oluşunu bir kere daha perçinlemiş oldu. Grafikleri ile, kurgusu ile ve oynanışı ile dünyanın en iyi mobil oyunlarını geliştiren ve sürekli bir bilgisayar oyunu standardı içerisinde ilerleyen şirketin daha iyiyi sürekli olarak daha farklı şekillerde bizlere sunması bu anlamda daha etkin seçenekler sunuyor da diyebiliriz sanırım. Bu oyunda yukarıda tanımını yapmış olduğumu seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Modern Combat 4: Zero Hour hileleri ile alakalı internet üzerinde kısa bir araştırma yapmanız durumunda güzel verilere erişmeniz mümkün olacak. Bunula birlikte daha iyi seçenekleri değerlendirme almak için sitemizi takip ederseniz yakın bir zaman dilimi içerisinde daha iyi örnekleri bulabilme şansına da sahip olacaksınız. Oyunun grafikleri yine her zaman olduğu gibi üst düzey ve sizlere mobil ortamda bir nevi Call of Duty deneyimini yaşatıyormuş gibi seçenekler sunuyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Google Play Store en popüler oyunlar listesinde de başarılı bir şekilde yer aldı diyebiliriz.

Modern Combat 4: Zero Hour hile APK indir seçeneğini sunabilmek adına internet üzerinde çok geniş kapsamlı bir araştırma yaptık ve bu araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz verileri derleyerek sizlere sunduk. Oyunun dilerseniz internet üzerinde OBB dosyasını ayrı olarak bulabilirsiniz. Bu dosya, oyunu maksimum grafik seçenekleri ile oynamanıza yardımcı olacaktır ancak grafik işlemcisi olan telefonlarda bu seçeneğin kullanılması çok daha iyi olacaktır. Aksi takdirde telefonunuzda ısınma sorunları ile mücadele etmek durumunda kalacağınızı da net bir şekilde söyleyebiliriz.

Modern Combat 4: Zero Hour hile APK download seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Gameloft şirketinin tüm oyunlarında olduğu gibi bu mobil oyunda da TÜRKÇE dil seçeneği sorunsuz bir şekilde sizlere sunuluyor olacak.

3098 kez indirildi