Minecraft Story Mode APK v1.13

Minecraft Story Mode APK v1.13

LisansÜcretsiz
Dil1.13
Dosya Boyutu693 MB
ÜreticiTelltale Games
İşletim Sistemi2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (693 MB)
2979 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Minecraft Story Mode Hile APK İndir v1.13

Minecraft Story Mode

Minecraft Story Mode

Dünyada artık fenomen haline gelen oyun isminin yeni türevlerini incelemek adına sizlere bu yazımda Minecraft Story Mode Android hile APK isimli oyun ile tanıştıracağım. Bildiğiniz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde APK paylaşım sektörünün liderlerinden birisi olmayı başardık. Hal böyle olunca her zaman en iyi seçenekleri sizlere sunabilmek adına araştırıyoruz, deniyoruz ve en gerçek fikirlerimizi paylaşıyoruz. Minecraft, bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde fenomen oldu. Yazılımcısını da çok ciddi anlamda zengin etti. Şuan Microsoft şirketinin elinde olan büyük kapsamlı bir proje diyebiliriz.

Minecraft Story Mode hileleri diye hemen aklınıza soru gelebilir. Bekleyeceksiniz bir süre. Sonuçta bu tip oyunları uzun süre denemeden bir şeyler yapamıyoruz. Ya da beklemeyebilirsiniz de. İndirme linkimizin içerisinde sizlere sunduğumuz bir sürpriz olabilir. İlla ki bakmanız gerekecek. Gizemli olmak her zaman iyidir. Klasik Minecraft portresinden çok daha farklı imkanlar sunan bir oyun ile karşı karşıya olduğumuzu söylemem gerekiyor öncelikle. Yani bu oyunda bir kurgu var ve kurgu akabinde takip ederek oyunda ilerleme yapmamız çok daha iyi olacak. Tabi ki grafik anlamında tartışmamıza gerek yok. Yine DOS tabanlı olarak hazırlanmış bir oyun.

Minecraft Story Mode hile APK indir seçeneğini bu kadar kısa bir zaman dilimi içerisinde en hızlı şekilde sunan web sitelerinden birisi olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Oyunda bir kurgu var. Yani görevlerimiz olacak ve bu görevleri geçerek ilerlemek olmazsa olmazlardan birisi olacak. Oyunu yapan adamlar üzerine iyice düşünerek çıkarmışlar ki bu sonuç bizleri kısa vadede çok daha iyi bir noktaya getiriyor diyebiliriz. Birkaç sene içerisinde neler olacağını kimse bilemez.

Minecraft Story Mode Android hile APK download seçeneğini sunduk ancak oyunun TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olmaması her zaman beni geren unsurlardan birisi oldu diyebilirim sizlere. Birkaç senelik dilim içerisinde bu anlamda çok daha iyi yerlere geleceğimize eminim.

2979 kez indirildi