Marshmallow Launcher APK v101

Marshmallow Launcher APK v101

LisansÜcretsiz
Dil101
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiAlphaDroid
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5 MB)
1785 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Marshmallow Launcher Uygulama APK İndir v101

Marshmallow Launcher APK

Marshmallow Launcher APK

Bu yazımda sizlerle bilrikte Marshmallow Launcher Android APK indir seçeneği ile alakalı olarak dosya paylaşımı yapacağım ve uygulama ile alakalı olarak bilgiler vereceğim. Android dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi olabilir ancak her ne olursa olsun zaman içerisinde insanları sıkan bir işletim sistemi olduğunu da söyleyebiliriz aslında. Bu yüzden Launcher sistemler çıkarılıyor ve klasik Android görünümünden farklı bir görünüme geçiş yapabilmeniz için çok daha kolay imkanlar üzerinde duruluyor.

Marshmallow Launcher Full sürüm APK ile alakalı olarak sizler için dosyayı araştırdık. Birkaç ay içerisinde bildiğimiz gibi Android 6.0 Marshmallow sürümü yayınlanacak. Merak ile beklenen işletim sisteminden önce AlphaDroid firması bu konu ile alakalı olarak araştırmalarını tamamlamış ve görünümü olduğu gibi Launcher haline getirerek şimdiden kullanıcılara deneyim etme şansını sunmuş. Kısacası indireceğiniz bu APK dosyası ile birlikte merak ile beklediğimiz Android 6 Marshmallow görünümüne işlevsel bir şekilde sahip olabilme şansını yakalayacaksınız.

Marshmallow Android APK ile alakalı olarak en iyi örneklerden birisini sizlere sunuyoruz. Şirket, işletim sisteminin görünümü değiştirirken işlevsel anlamda sıkıntı yaşamamanız için mümkün olan en iyi seçenekler üzerinde durmuş ve fark yaratmışlar. Şahsım adına telefona denemek için yükledim ve hala kaldırmadım. Bu da demek oluyor ki ciddi anlamda fark yaratan ve ilgi çekici bir tema sistemidir. LG G2 için zaten Android 6 Marshmallow gelmeyecekmiş. Bende G2 kullanıcısı olduğumdan dolayı bu deneyimi ancak Launcher üzerinde deneme şansına sahip olacağım. Bu yüzden AlphaDroid her kimse ya da kimlerse son derece ilgi çekici bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim sizlere.

Marshmallow Launcher Full sürüm APK download dosyasını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına da sahip olacaksınız. Tabi ki bu noktada öncelikli olarak dil seçeneği ile alakalı olarak kafanızda soru işaretleri olabilir. Launcher İngilizce olarak geliştirilmiş durumda. Ancak sistem diliniz TÜRKÇE olduğundan dolayı sadece görünüm değişecek ve sizler temayı TÜRKÇE dil seçeneği ile kullanabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

1785 kez indirildi