Marshmallow Icon Pack APK v1.4

Marshmallow Icon Pack APK v1.4

LisansÜcretsiz
Dil1.4
Dosya Boyutu25 MB
ÜreticiSamy Design©
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (25 MB)
1730 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Marshmallow Icon Pack Uygulama APK İndir v1.4

Marshmallow Icon Pack Android APK

Marshmallow Icon Pack Android APK

Android severler ve 6.0 sürümüne geçemeyecekler için mükemmel bir paylaşım ve Marshmallow Icon Pack Android APK indir seçeneğini inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi her sene yılbaşı yaklaştığı zaman Google şirketinin bir projesi olan Android işletim sisteminin yenilenme dönemi gelmiş anlamına geliyor. Yeni yıla girmemize çok az bir süre kaldığından dolayı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Android cihazlar için yeni dönem işletim sistemi güncellemeleri başlayacak. Google şirketinin desteklediği telefonlara gelmeye başladı bile. Çok hızlı hareket ediyorlar ve hal böyle olunca ortaya çok daha güzel seçenekler çıkıyor. Bende hemen sizlere inceleme sunmak istedim.

Marshmallow Icon Pack Full sürüm APK uygulaması sayesinde Android 4.0 Jelly Bean ve üzeri olan telefonlarınızda icon değişimi yapacak ve görünümde ciddi anlamda farklılık yaratabilme şansına sahip olacaksınız. Yeni işletim sisteminin dünya genelinde en çok sevilen özelliklerinden birisi de icon tasarımlarının son derece farklı seçenekler sunmasıdır. Şirketler bu anlamda yeni yeni seçenekleri insanlara sunabilmek için entegre işletim sistemleri geliştiriyor ve icon paketleri yayınlıyor. İşte bu da onlardan birisi. 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip olan telefonlarınızda artık Android 6.0 Marshmallow iconlarını kullanabilme gibi bir ayrıcalığa sahip olacaksınız. Bu uygulama sizlere bu imkanı tanıyor ve bence takdir edilesi bir hareket.

Marshmallow Icon Pack Android APK seçeneği sayesinde güvenli bir şekilde uygulamayı indirecek, telefonunuza kuracak ve kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan aktif bir şekilde icon değişimi yapabileceksiniz. Uygulama telefonlarınıza ya da tablet bilgisayarlarınıza performans anlamında sıkıntı yaratmayacak. Bizzat denedim diyorum arkadaşlar. Kendi LG G2 telefonum yeni sürüme geçmeyeceği için icon paketi bende hala yüklü. Düşünün artık ne kadar vahim durumdayız. iPhone 10 alacağım.

Marshmallow Icon Pack Full sürüm Android APK download uygulamasını yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklayarak güven içerisinde yükleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Soru ya da sorunlarınızın olması durumunda konu altından bize bilgi iletin. En kısa süre içerisinde yanıt verelim.

1730 kez indirildi