letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Android APK v1.7.2

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Android APK v1.7.2

LisansÜcretsiz
Dil1.7.2
Dosya Boyutu14 MB
Üreticiletgo
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (14 MB)
9826 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(11 votes, average: 3,45 out of 5)
Loading...

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Uygulama APK İndir v1.7.2

letgo Android APK

letgo Android APK

Mobil uygulamaların hayatımızda çok ciddi bir şekilde yer alması ile birlikte yenilikçi fikirler ortaya çıktı ve bu fikirlerden birisi de letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat APK indir olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde televizyon reklamlarında da görebileceğiniz üzere letgo, ikinci el eşya alım ve satımı anlamında en kullanışlı mobil uygulama fikri olarak atılan ilk ciddi adım olarak da dikkat çekiyor. Dünya genelinde çok ciddi bir şekilde kullanılan ve indirme rakamları çok kısa bir zaman dilimi içerisinde 10 Milyon’u aşan uygulamalardan birisi olarak da dikkatleri üzerine ayrıca çeken bir mobil uygulama modelidir.

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Full sürüm APK seçeneğini kolay bir şekilde kullanabilmeniz için sitemizin geniş kapsamlı içeriğinde sizlere her zaman olduğu gibi yeni örnekler sunma yolunda da somut adımlar atıyoruz. Televizyon reklamları sayesinde kısa zaman içerisinde çok daha ciddi bir kullanım kitlesine ulaşmış olan letgo, ikinci el alım ve satım uygulamaları içerisinde aslında geliştirilen ilk önemli fikir oldu ve çıktığı ilk günden bu yana çok geniş bir kitle tarafından tercih edilen mobil uygulamalardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Uygulamanın özellikleri ile alakalı olarak da kısaca sizlere bilgi vermek istiyoruz.

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Uygulaması Özellikleri

  1. Tamamen ücretsiz bir şekilde üyelik açabildiğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızı kullanarak da üye olma şansına sahipsiniz.
  2. İkinci el eşyalarınızın resimlerini anlık olarak çekerek sorunsuz bir şekilde ilanınızı açabilirsiniz. Ücretsiz.
  3. Başkalarının açtığı ilanlara ilgi gösteriyorsanız anlık olarak ilan sahibi ile mesaj yöntemi ile iletişime geçebilirsiniz.
  4. Android cihazlarınızı en ufak şekilde kasmayacak kadar kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici mobil uygulama modellerinden birisidir.
  5. Sistem tamamen birebir görüştürmeye dayalı olduğu için ödeme ve teslimat işlemleri birebir görüşülerek yapılmaktadır.

 

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Full Android APK seçeneğini sizlere sitemizde ücretsiz olarak sunmanın ve bu deneyimi yaşamanızı sağlamanın eşssiz mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en geniş kapsamlı Android APK kütüphanesi olarak her geçen gün çok daha kapsamlı seçenekleri sitemiz içerisinde sizlere sunuyoruz ve yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni örnekleri sizlere sunarak daha modern adımlar atma yolunda hareket edeceğiz. Dilerseniz yorum kısımlarımızı kullanarak istek uygulamaları da bizlere sorunsuz bir şekilde iletebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

letgo: 2. El Eşyaları Al ve Sat Full sürüm Android APK download seçeneği için en üst kısımda yer alan İNDİR sekmesini kullanarak sorunsuz bir şekilde indirebilir, bilgisayarlarınızdan telefonlara sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirme şansına da sahip olabilirsiniz.

9826 kez indirildi