Hungry for Gems APK v1.1

Hungry for Gems APK v1.1

LisansÜcretsiz
Dil1.1
Dosya Boyutu42 MB
ÜreticiRanatra games
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (42 MB)
1255 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Hungry for Gems Hile APK İndir v1.1

Hungry for Gems Android APK

Hungry for Gems Android APK

Bu yazımızda gerek oynanışı ve gerekse grafikleri ile bizleri geçmiş bilgisayar oyunlarına götürmeyi başaran Hungry for Gems Android hile APK isimli mobil oyunu çok daha yakından inceleyecek ve oyun ile alakalı olarak indirme dosyalarını APK olarak sizlere sunacağız. Sitemiz içerisinde bu zamana kadar birçok farklı mobil oyun paylaşımını sizlere yaptık ve bu paylaşımlar etkinlik düzeyi anlamında da çok ciddi bir kesime ulaştı. Bunun için mutluyuz. Bu oyun ise benim eskiden de çok fazla oynadığım DOS tabanlı sistem oyunlarından birisinin günümüz mobil teknolojilerine uyarlanmış hali olarak da dikkatleri çekiyor diyebilirim. Şimdi oyun ile alakalı olarak detaylara geçelim.

Hungry for Gems hileleri ile alakalı olarak internet üzerinden çok uzun soluklu bir araştırma yaptık ancak net bir şekilde verilere ulaşamadığımızdan dolayı sizleri bilgilendirmek adına OBB dosyasını ne yazık ki şuan paylaşamıyoruz. Fakat oyun ile alakalı olarak çok daha iyi seçenekleri sizlere sunabilmek adına etkin seçenekler üzerine eğilim gösterdik. Oyunun APK dosyasını indirebileceksiniz. Oyun bildiğiniz ya da tahmin edebileceğiniz üzere aynı renkteki nesneleri mümkün mertebe en kısa zaman içerisinde bir araya getirerek sürüyü yok etmek ve level atlamak. Her level çok daha ciddi bir şekilde zorluğu beraberinde getirecek. Bunun için ilk kolay bölümlerde kendinizi oyuna adapte etmek için odaklanmanız iyi olacaktır.

Hungry for Gems hile APK indir seçeneği sayesinde telefonlarınıza ya da tablet bilgisayarlarınıza sorunsuz bir şekilde bu oyunu kurabilme şansına sahip olabileceksiniz. Tabi ki yakın bir zaman dilimi içerisinde ne olur bilmiyoruz. Oyun ile alakalı güncellemeler çok daha hızlı bir şekilde gelecek gibi görünüyor. Bizlerde sitemiz içerisinde güncellemeleri dahi ayrı bir konu olarak sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Hungry for Gems Android hile APK download oyunu sayesinde çok eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilme şansına sahip olabileceksiniz. TÜRKÇE dil seçeneği olmasa da anlaşılırlık anlamında sıkıntı yaşatan oyunlardan da olmayacak.

1255 kez indirildi