Heroes Reborn: Enigma APK v1.0

Heroes Reborn: Enigma APK v1.0

LisansÜcretsiz
Dil1.0
Dosya Boyutu23 MB
ÜreticiPhosphor Games Studio
İşletim Sistemi4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (23 MB)
1231 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Heroes Reborn: Enigma Hile APK İndir v1.0

unnamed (1)

Evet arkadaşlar bendeniz Çağkan SEZGİN. Bugün sizlerle birlikte  Heroes Reborn: Enigma Android hile APK isimli oyunu çok daha yakından inceleyecek ve APK dosyasını indirme şansına sahip olacağız. Son dönemlerde gördüğüm en ilgi çekici oyunlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Grafik anlamında sanki bir bilgisayar oyunu oynuyormuşuz gibi hisse kapıldığımı da söylemek istiyorum aslında. PS4 içerisinde The Last of Us isimli oyunu oynuyor gibi hissettim. İlerlemeli mobil oyun serisinin en iyi örneklerinden birisi olacak gibi de görünüyor aslında.

Heroes Reborn: Enigma hileleri ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde siz değerli okuyucularımıza en detaylı seçenekleri sunacağım. Şuan oyunu en iyi şekilde anlama amacı içerisinde olduğundan dolayı bir süre beklemenizi rica edeceğiz. Sunmuş olduğumuz APK dosyası içerisinde sizler için çok güzel sürprizlerde yer alıyor. Yüksek özellikli telefonlarda oynadığınız zaman son derece keyif alabileceğiniz ilgi çekici niteliklere sahip oyunlardan. Bir karakterimiz var ve karakterimiz ile birlikte bize sunulan görevleri en iyi şekilde yerine getirme amacı içerisinde olacağız. Bu görevleri yerine getirirken bir nevi Max Payne sakinliğinde ve Hitman çevikliğinde olmamız gerektiğini de üstüne basa basa söylemem gerekiyor. Her oyundan bir şeyler bulacaksınız.

Heroes Reborn: Enigma hile APK indir seçeneği yukarıda yer alan YEŞİL İNDİR BUTONU ardına saklanmış durumda. Uygulamayı indirdiğiniz zaman telefonunuza atıyorsunuz ve attıktan sonra bu konu ile alakalı olarak soru ve sorunlarınızın olması durumunda sitemizin alt kısımlarında konumlandırmış olduğumuz yorum alanlarını değerlendirebilir ve bu anlamda bizlere soru ve sorunlarınızı iletebilme şansına da sahip olabilirsiniz. Oyun son derece eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir deneyim sunacak.

Heroes Reborn: Enigma Android hile APK download seçeneğini değerlendirin. Uygulamayı sizler için virüs taramasından geçirdim ve telefonumda en iyi şekli ile kullandım. Oyunda TÜRKÇE dil seçeneği olmasa da son derece ilgi çekici bir oyun. Sizleri içine alacak ve sürükleyecek nitelikte. Mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar.

1231 kez indirildi