GTA: Liberty City Stories APK v1.8

GTA: Liberty City Stories APK v1.8

LisansÜcretsiz
Dil1.8.
Dosya Boyutu949 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (949 MB)
3097 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

GTA: Liberty City Stories Hile APK İndir v1.8

GTA: Liberty City Stories Android APK

GTA: Liberty City Stories Android APK

Dünya genelinde efsane hale gelen ve bilgisayar oyunları serisinin en iyi oyunu olarak kabul edilen serinin Android modeli olan GTA: Liberty City Stories Android hile APK oyununu sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İnternet üzerinde en çok araştırılan oyunlardan birisi olarak dikkatleri çeken oyunumuzu uzun araştırmalarımız sonucunda sizlere APK olarak sunuyor ve indirmeniz için ücretsiz olarak veriyoruz. Oyun içerisinde aksiyon seçeneklerini doruklarına kadar yaşayacak ve farka sizlerde sorunsuz bir şekilde ortak olabileceksiniz.

GTA: Liberty City Stories hileleri ile alakalı olarak sizlere henüz kesin bilgiler sunamayız. Yani bilgisayar sistemlerinde olduğu gibi hile kodları yazarak oyun içerisinde uçup kaçamayacaksınız. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde oyunu oynarken herhangi bir hile yakalamamız durumunda siz değerli okuyucularımıza bu anlamda en iyi seçenekleri ayrı bir konu başlığı altında sunma yoluna da gideceğimizi hatırlatmak isteriz. Eşsiz APK kütüphanesi içerisinde sizlere sürekli olarak yeni uygulamaları ve oyunları sunmaya devam ediyoruz. Yakın bir gelecek içerisinde geleceğini hiç de tahmin etmediğiniz oyunları APK denemelerimizin ardından sitemiz içerisinde sizlere sunma yoluna gideceğiz. Sizlerde sitemiz içerisinde farka ortak olma şansını yakalayabileceksiniz. Lafı fazla uzatmadan oyun ile alakalı olarak teknik detayları çok daha yakından inceleme yoluna gidelim.

GTA Liberty City Stories: Mod Hilesi Dahil Son Sürüm Android Hile APK indir

GTA: Liberty City Stories hile APK indir seçeneğini değerlendirirken sizlere grafik olanaklarının da son derece ciddi anlamda kaliteli olduğunu kesin olarak söyleyebilirim. Sizlere sunduğumuz paket içerisinde oyunu OBB dosyası da dahil olmak üzere indirebileceğinizden dolayı grafik anlamında en üst seviye şekilde değerlendirebilme şansına da sahip olacaksınız. Kısacası her anlamda fark yaratan ve bir o kadar da kaliteli oyunlardan birisi olduğunu net bir şekilde sizlere söyleyebiliriz. Adamlar her anlamda kaliteli bir oyun yapma yoluna gitmişler.

GTA: Liberty City Stories hile APK download seçeneğini ücretsiz olarak değerlendirme şansını yukarıda sizlere sunuyoruz. Soru ve sorunlarınız için yorum alanlarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

3097 kez indirildi