Google Duo Son Sürüm Android APK indir

Google Duo Son Sürüm Android APK indir

LisansÜcretsiz
DilYeni Uygulama
Dosya Boyutu33 MB
ÜreticiGoogle Inc.
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (33 MB)
2359 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Google Duo Son Sürüm Uygulama APK İndir

Google Duo Android APK

Google Duo Android APK

Google şirketi tarafından Android için hazırlanmış yeni nesil ve son derece kaliteli görüntülü görüşme uygulaması olarak dikkatleri üzerine çeken Google Duo Son Sürüm APK indir paylaşımı ile birlikte siz değerli okuyucularımızın karşısındayız. Bildiğimiz gibi artık akıllı telefon teknolojileri sayesinde son birkaç senenin en ciddi gelişmelerini yaşıyoruz. Google şirketi, insan hayatını kolaylaştıran uygulama modelleri ile birlikte en hızlı büyüyen şirketlerden birisi olma yolunda da somut adımlar atıyor demek yanlış olmaz. Yeni çıkardığı uygulaması ile birlikte kısa süre içerisinde piyasayı sallama amacı içerisine giren bir Google şirketi görüyoruz. Görüntülü konuşma anlamında diğer mobil uygulama çok ciddi anlamda rakip geliyor diyebilirim.

Google Duo Son Sürüm Full sürüm APK uygulamasını indirip telefonlarınıza kurarak sorunsuz ve son derece hızlı bir şekilde istediğiniz kişiler ile görüntülü görüşme yapabilme şansına sahip oluyor ve bu eşsiz deneyimi sonuna kadar yaşama şansına da sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’de özellikle görüntülü görüşme olanaklarının son derece ciddi bir şekilde ilgi görmesi, bu uygulamanın TÜRKÇE dil seçeneği ile geliştirilmesinin önünde de en büyük etkenlerden birisi olarak çok ciddi anlamda ön plana çıktı. Şimdi sizleri bu uygulamanın özellikleri ile alakalı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Google Duo Son Sürüm Android Uygulaması Özellikleri

  1. Android cihazlarınızı kesinlikle kasmaz ve donma sorunu yaşamadan uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  2. Görüntülü ve sesli konuşma konusunda son derece hızlı ve pratik şekilde çalışan uygulama modellerinden birisidir.
  3. GMAİL hesabınızı kullanarak Wi-Fi ya da hücresel ağ farketmeksizin hem mail listeniz hem de telefonunuzdaki kişilere bağlanırsınız.
  4. Tüm Google hizmetlerinde olduğu gibi bu uygulama dilerseniz görüşmelerinizi Google Drive deponuza sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz.
  5. Görüşme esnasında herhangi bir donma sorunu ya da internet kopma sorunu olması durumunda yarıda kalan görüşmeniz dahi kayıt altına alınabilir.

 

Google Duo Son Sürüm Full Android APK seçeneği sayesinde artık görüntülü görüşmeler çok daha hızlı, çok daha kaliteli ve çok daha ilgi çekici bir hale gelecek. Google şirketinin sizlere sunduğu mükemmel olanaklar sayesinde sürekli olarak hayatınız çok daha kolay bir hale geliyor. Uygulama Android işletim sistemine sahip cihazlar için mümkün olan en kaliteli ve en stabil hali ile geliştirilmiştir. Şimdi indireceğiniz dosya içerisinde de 4 adet stabil sürüm bulunmaktadır. Bu nedenle cihazınız için en uygun olanı seçin.

Google Duo Son Sürüm Full sürüm Android APK download seçeneği aynı zamanda sizlere Android Full HD görüntülü konuşma uygulaması olarak da hizmet sunacağından dolayı kaliteyi doruklarına kadar yaşama şansına sahip olacaksınız.

2359 kez indirildi