Globio APK v2.0.2

Globio APK v2.0.2

LisansÜcretsiz
Dil2.0.2
Dosya Boyutu5.4 MB
Üreticiglobio
İşletim Sistemi1.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.4 MB)
1389 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Globio Uygulama APK İndir v2.0.2

Globio Android APK

Globio Android APK

Gece geç yatıp gündüz uyanamayanlar için ve aynı zamanda telefonunu ikide birde sağda solda unutan kişiler için son derece etkin bir uygulama olan  Globio Android APK indir seçeneğini sizler için inceledik ve her zaman olduğu gibi sitemiz içerisinde APK olarak sizlere sunduk. Tahmin edebileceğiniz üzere birkaç senelik dilim içerisinde ülkemizde mobil uygulamalara karşı çok ciddi bir eğilim söz konusu oldu. Artık akıllı telefon kullanıcıları kendi hayatlarını ciddi anlamda kolaylaştıracak uygulamalara karşı eğilim göstermeye de başladı. Ortaya şirketlerin çıkardığı yaratıcı uygulamalar herkes tarafından takdir edilesi bir hale geldi de diyebiliriz.

Globio Full sürüm APK sayesinde sizlere inanılmaz seçenekler sunulacak. Uygulama ciddi anlamda fark yaratan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde geniş kitlelerce benimsenen uygulamalardan birisi olarak da dikkat çekti. Güvenlik amacı ile geliştirilen bu uygulama sizlere her anlamda mükemmel seçenekler sunuyor. Bilgisayarlarınızdan dahi yönetebildiğiniz bu uygulama ile birlikte telefonunuz çalındığında ya da bir yerde unutulduğunda her ne olursa olsun sizlere kesin bir şekilde yönetim ve nereden olursa olsun ulaşım imkanı tanıyor. Bu da kısa bir zaman dilimi içerisinde uygulamalayı en popüler kılan unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Globio Full Android APK uygulaması basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde kesinlikle karmaşık bir uygulama değil. Ancak içerisinde ki yönergeleri takip ettiğiniz zaman sizlere çok çok daha iyi seçenekler sunabilecek olan uygulamalar arasında da yer alacağını söyleyebiliriz. Uygulamanın anlaşılırlık açısından biraz kurcalanması gerekiyor hepsi bu. Pratik bir arayüz içerisinde herkesin kolay bir şekilde anlayabilmesi için ikonlar ile anlatılmış özellikler bulunuyor ve aslında yazılımcı şirketin bu kadar ince düşünmesi benimde ciddi anlamda hoşuma giden unsurlardan birisi oldu.

Globio Full sürüm Android APK download TÜRKÇE dil seçeneğine sahip bir uygulama değil ancak yukarıda da bahsettiğim üzere her ne olursa olsun ikonlar sayesinde kolay bir şekilde kullanımı mümkün olan uygulamalar arasında da yer alıyor.

1389 kez indirildi