Football Manager Mobile 2016 Android APK indir v7.2.1

Football Manager Mobile 2016 Android APK indir v7.2.1

LisansÜcretsiz
Dil7.2.1
Dosya Boyutu1.09 GB
ÜreticiSEGA
İşletim Sistemi2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.09 GB)
2579 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

Football Manager Mobile 2016 Hile APK İndir v7.2.1

Football Manager Mobile 2016 Android APK indir

Football Manager Mobile 2016 Android APK indir

Futbol tutkunlarının son birkaç sene içerisinde bilgisayar ortamında en çok tercih ettikleri oyun modellerinden birisi olarak dikkatleri çeken Football Manager Mobile 2016 Android hile APK seçeneği ile yeniden karşınıza çıkmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bildiğimiz gibi futbol tutkunları, özellikle 2003 – 2004 yılından bu yana Championship Manager serisi ile birlikte bilgisayar ortamında mükemmel bir serüvene başladı. Zaman içerisinde oyun çok daha gelişti ve artık günümüz teknolojilerinin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkat çeken mobil oyun sistemlerinde de kendisini göstermeye başladı. Gerçekten mükemmel bir deneyimi telefonlarınızda yaşama şansına sahip olacaksınız.

Football Manager Mobile 2016 hileleri bilgisayar ortamındaki ile aynı arkadaşlar. Yeni menajer ekleme seçeneği ile birlikte çok daha kolay bir şekilde dünyanın en iyi yıldızlarını sorunsuz bir şekilde takımınıza kazandırıyor ve kısa vadede başarıdan başarıya koşma yoluna gidiyorsunuz. Tabi ki zaman içerisinde daha yeni seçenekler de oyun ile birlikte sizlerin beğenisine sunuldu. Bildiğimiz gibi artık oyunların tamamı TÜRKÇE dil seçeneği ile de geliyor. Ancak mobil ortamda ne yazık ki aynısını söyleyemiyoruz. Şirket oyuna bilgisayar ortamındaki kadar dil bakımından ağırlık vermemiş ve bu neden dolayısı ile sadece İNGİLİZCE dil seçeneği ile oynayabildiğimiz bir oyun modeli. 14 ülke ve takımları oyun içerisine eklenmiş durumda.

Football Manager Mobile 2016 hile APK indir seçeneğini değerlendireceksiniz. Grafik seçenekleri anlamında baktığımız zaman bilgisayar ortamındaki kadar kaliteli olmasa da oynanış seçenekleri açısından birebir sorunsuz olarak seçenekleri değerlendirebilme şansına sahip olduğunuzu net bir şekilde söyleyebilirim. Oyun boyutu itibari ile son derece yüksek ve veritabanı son derece kuvvetli. Google Play Store üzerinden oyunu satın almak istediğiniz zaman 26,00 TL gibi bir ücret ödeyerek satın almak durumunda olacaksınız. Bu nedenle dikkatli olmanızda yarar var.

Football Manager Mobile 2016 hile APK download edebilmek için en yukarı kısımda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına sahip oluyorsunuz. Oyun ile alakalı olarak yorumlarınızı diğer tüm kullanıcılarımız ile de yorum alanlarımızı değerlendirerek paylaşabilir, kariyer hikayelerinizi anlatabilirsiniz.

2579 kez indirildi